Diskuse k článku

Řecko: Voličským pilířem neonacistů jsou policisté

Znepokojivá analýza deníku To Vima upozorňuje za voličské zázemí extremistické strany Zlatý úsvit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Urvisu

Jen pár slov…
Víte – ten váš odkaz na článek pana Bohumila Studýnky je zde skutečně spasením, tam je velmi jasně vyjádřeno, že neonacismus ani holokaust v Řecku nikdo jako veledůležité téma neřeší. Pokud článek pana Studýnky vnímáte s respektem a v plném rozsahu sdělení, pak netřeba dále rozvíjet náš rozhovor. Já osobně bych jen rád připomenul, že Řecký a potažmo Římský národ je kolébkou hierarchických systémů – chcete-li fašismu, což historicky není ale vůbec totéž, jako německý nacismus, tzn. agresivní a rozpínavá vojenská diktatura. V těchto zemích se tvořily dějiny, vedly se permanentní mocenské války, které mají zcela jistě dodnes vliv na národní cítění Řeků a lze odhadovat, že jejich přecitlivělost na pronášení kontroverzních výroků i po mnoha generacích nebude… řekněme chorobná. Protentokráte z mé strany stačí. Mějte se hezky :)
0/0
16.5.2012 21:04
Foto

P16a53v12e91l 90P15o30k68o87r92n24ý

Dobrý den,
když šéf parlamentní strany popírá veřejně v televizi holokaust a vláda se za to omlouvá, lze nabýt dojmu, že někdo v Řecku řeší neonacismus či dokonce holokaust... Sdílím především názor, že silné bezpečnostní složky by měly být pilířem a ve službách demokratického Řecka, nikoliv vojenského nebo neonacistického režimu.Pavel Pokorný
0/0
16.5.2012 18:56
Foto

Urvisu

Já ale nemám pocit…
Já ale nemám pocit, že by někdo v samotném Řecku řešil neonacismus anebo dokonce holokaust… vy jste svého dojmu nabyl jak, pane Pokorný? Nesdílíte snad názor, že silné bezpečnostní složky jsou veledůležitým pilířem pro nápravu ekonomicky zdevastovaného státu, prolezlého korupcí a zbohatlými kriminálníky?
0/0
16.5.2012 17:45