Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 1.6. 2019 19:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Morální hodnoty nenahradila rovnost.

Morální hodnoty nahradily peníze. Ne že by morální hodnoty byly samospasitelné, ale dalo se o nich alespoň filosofovat. I zde se autor, filosof, dotkl bolavých míst naší současnosti. Bohužel po nich klouže od jednoho tématu k druhému jako vodoměrka, tj. bez hlubšího poznání skutečných problémů společnosti. Hromada nových vydání knih bez nových názorů, resp. jen s názory stokrát, tisíckrát omletými jen dále narůstá. Nepřidají k poznání společnosti nic nového, jen zaměstnají lidi při kácení stromů a dělníky v čističce pod papírnou.

Jak by se nám krásně žilo

kdybychom mohli poroučet i větru a dešti

Rovnost.

Rovnost je nesmysl. Lide si nejsou rovni. Jsou si rovni pred zakonem, ale jinak v zadnem pripade.

Respektive, jsou si rovni pod gilotinou, nebo jsou si rovni arijci, kteri jsou utlacovani Slovany a zidy, jsou si rovni delnici a pracujici intelgence utlacovani kapitalisty.

Vse jsou to pohrobci francouzske revoluce, postavene na rovnosti a vymyslene a rizene filosofy.

Zapad potrebuje revoluci americkou, rizenou a vymyslenou zemedelci, remesliniky, obchodniky, vojaky a postavenou na svobode cloveka.

Re: Rovnost.

arijci jsou utlačovaní Slovany? A Slované jsou co - hamiti?