Diskuse k článku

Lze oživit vyprázdněnou demokracii?

Nedůvěra v demokratické principy na Západě narůstá. Populisté si nárokují právo hovořit v zájmu obyčejného člověka. Technokrati poškozují demokracii tím, že zásahy do legitimity ospravedlňují údajným zvýšením efektivity státní správy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

CO JE TO ZA PITOMOST PANÍ MATĚJČKOVÁ?

To, že různí hlupáci, nebo darebáci demokracii zneužívají, že se uplatňují práva, která právy nejsou a nikdy být nemohou, jako například "právo" vraždit nenarozené staré, postižené a nemocné," právo" zakládat státem uznaná manželství osob stejného pohlaví a adoptovat děti heterosexuálů, "právo" zabíjet embrya in vitro a dělat na nich biologické pokusy...neznamená, že je demokracie vyprázdněná! Stejně jako to, že většina povrchních, hloupých, ignorancí stižených a líbivému populismu podléhajících voličů volí líbivé čachráře, šíbry a hochštaplery, kteří pak v politice dělají pestva, kradou, škodí a dávají špatný příklad. Stejně, jako povrchnost podléhání názorům založeným na nedostatečném a nedostatečně vědeckém a nedokončeném poznání, jako rúzné ekologistické a katastrofické teorie a kampaně! Demokracie je systém, který byl vybojován konzervativními lidmi na feudálech, krvelačných jakobínech a bolševicích a musí být konzervativními demokraty neustále kultivován, chráněn a znovu vyboj

0/0
18.7.2014 7:05

E. Riegerová

Re: CO JE TO ZA PITOMOST PANÍ MATĚJČKOVÁ?

Pane Gabrieli st., doporučuji Vám přečíst si článek pana Bělohradského Čestně o lidských právech, který vyšel v dnešním Právu. Nebo stačí si přečíst poslední odstavec.

0/0
19.7.2014 9:51