Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Meisner 31.12.2020 6:35

Pan Schneider opět trolí. S jistým zjednodušením - konferenci ve Vanssee (a průmyslové likvidaci ) předcházelo budování Bělomorského knálu, Kolyma resp. celý Gulag zformulovaný Leninem. V principu stejný "průmysl" akorát technologicky na úrovní SSSR v láptích. To, že nezahrnoval "pouhé" Židy ale širší spektrum likvidovaných (etnicky, politicky, hospodářsky) opravdu ale opravdu není nic co by dělalo Josifa Vissarionoviče a jeho partu méně odporným než partu okolo Vůdce, naopak.

J. Schneider 1.1.2021 13:03

Ve vašem případě nejde o "jisté zjednodušení", ale o totální lež. Vůbec jste nepochopil, o co ve Wannsee šlo - anebo maskujete, že popíráte holokaust. A ještě něco - zkuste se zajímat o to, co všechno v USA postavili vězni (https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/ctvrtinu-veznu-na-svete-zadrzuji-v-usa-213320)

P. 1 1.1.2021 18:42

Na lži jsi jistě odborník schneidere. Dá se zmínit třeba popírání toho jak rusácké polovojenské jednotky sestřelily let MH17. Zřejmě sis z bezpečnostních důvodů zvolil něco méně současného, jako třeba genocidu milionů lidí, kteří se ničím neprovinili, prováděnou bolševickým režimem v rámci gulagu, a to jak jsou si náckové a komouši ideologicky podobní.

I. Polák 2.1.2021 11:57

Pane Schneidere, díky za skvělý článek. S těmi blby se snad ani nebavte.