Diskuse k článku

Proč Zelená úsporám nedostane víc?

Podle zákona o obchodování s povolenkami půjde jen třetina z výnosu obchodování v letech 2013 až 2020 na úspory energie v budovách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
28.9.2012 17:44

"Proč

zelená úsporám nedostane víc?"  Protože ti dementí socani a komouši se rozhodli v roce 2005 utratit 800 miliard korun na naprosto neefektivní podporu výroby elektřiny z tzv. oze.  Což znamená, že jen v tomto roce podpora tzv. oze stojí státní rozpočet přes 30 mld. korun. V současné situaci kdy státní rozpočet a kapsy spotřebitelů el. energie extrémně zatěžují zhovadilosti prosazené v minulosti socany není jiné cesty než šetřit a rozumné by bylo celý výnos z prodeje povolenek rozpustit v rozpočtu. Nebýt idiotismu levičáků mohlo jít na zateplování řádově více prostředků než jde.
P. Smažák 28.9.2012 16:07

Každá dotace je zločin.

A šetřit energiemi by měl proto každý sám za sebe - a ze svého.Štve mě, že průměrný venkovský chudák, který nemá ani na nový kotel a věčně jen svařuje jeho prorezlé trubky, platí svými daněmi zateplování mnohem bohatším městům a velkoměstům - a dokonce centrálním úřadům, fuj!Že tito chudí lidé na vesnicích nedosáhnou ani na Zelenou úsporám, je nabíledni. 
Pjotr 3.10.2012 21:55

Chudák.................??????????

Proc by ze sebe mel dnes nekdo delat zámerne chudáka........kazdý clovek je OSOBNOST a má své nadání to mi pripomíná co si z absolutismu der kláne Mann...........s tím  mi tu nehauzírujte  to jsme v 19. století ,  hlavo hore a klacek do roke