Diskuse k článku

Proč proti Nečasovi dosud nevypukla vzpoura?

Pokud předseda do podzimu neodstoupí, stáhne se ODS do politické bezvýznamnosti. Zatím drží straníky v šachu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Křivohubý Edward

NO !
JESTLI STARÝ BENDA ZA KOMANČŮ BOJOVAL ZA TO, CO TU PŘEDVÁDÍ JEHO SYNÁČEK A CHTĚL TAKOVÉ POJETÍ KLEPTOKRACIE JAKO JE DNES, TAK MYSLÍM, ŽE JEJ KOMANČI ZAVŘELI " PO PRÁVU """  .   ..STUDENT PLZEŇSKÝCH PRÁV JE PŘEDSEDOU -  ÚSTAVNĚ - PRÁVNÍHO VÝBORU!
0/0
24.3.2013 4:03
Foto

P89e41t25r 16C41h88l32á25d70e41k 2353737284283

Milý pane Procházko
Vy to asi nemáte v životě jednoduché.... to co jste stvořil je pěkný blábol.Václav Havel k odsunu Němců: "O tom, kdo první vypustil z láhve džina skutečné nacionální nenávisti, nemůže být sporu. A máme-li se - jako Češi - hlásit ke svému dílu odpovědnosti za konec česko-německého soužití v českých zemích, pak musíme v zájmu pravdy říct, že jsme se sice nechali nakazit zákeřným virem etnického pojetí viny a trestu, že jsme však tento virus - aspoň v jeho moderní ničivé podobě - do naší země nepřinesli." (Z projevu v pražském Karolinu UK, 17. února 1995)Dá se na tom s něčím nesouhlasit?  Amazonce: ta krabice nebyla Kubiceho ale Dráthova, resp. možná černý příspěvek na socanskou kampaň- prosazení církevních restitucí je jedna z mála věcí za které zaslouží tato vláda pochvalu
0/0
21.3.2013 21:17
Foto

Ctenarcp

Není potřeba žádné kompro vyrábět
Petra Nečase je možné utopit v žumpě, kterou do státní správy navezl. Randák míří před soud. Kvůli zveřejnění platu Nagyové http://www.lidovky.cz/randak-miri-pred-soud-kvuli-zverejneni-platu-nagyove-p05-/zpravy-domov.aspx?c=A130321_113919_ln_domov_spa http://zpravy.ihned.cz/c1-59550560-randak-plat-odmena-nagyova-obzaloba
0/0
21.3.2013 14:07
Foto

Higgs

velmi snadno - staci penize (i spinave)
Byl sem v te dobe docela dost prekvapen mohutnou soukromou kampani onoho "JUDr", pomalu na kazdem rohu sem zakopaval o stanky s minimalne dvema cleny "osvetoveho" tymu, ktery velmi ochotne vysvetloval i tem co o to nestali, ze on je pan uzasny, spravny atd., a ze ho odsunuli na kandidatce protoze je "rebel" (to asi fungovalo dost, hlavne u lidi, kteri se nejak zapomeli zeptat, proti komu nebo cemu) atd.Takze lidi si to jmeno a hlavne cislo zapamatovali a nestesti bylo na svete. Kde na ten humbuk vzal penize to netusim, ale zajimavych kamaradu par ma, mozna mu kapku vypomohli (jiste zcela nezistne - vzdyt ten Marek je v jadru spravny chlap).
0/0
21.3.2013 14:03
Foto

Křivohubý Edward

PŘED VOLBAMI !!!
PŘED VOLBAMI TAM STRČÍ DO ČELA POSPÍŠILA A JEDEME DÁL ! NECHÁPU ALE, JAK MŮŽOU LIDÉ  "NAHORU VYKROUŽKOVAT "  NAPŘ. VĚČNÉHO POSLANCE  - MARKA BENDU ! TO MI OPRAVDU ROZUM NEBERE !!!
0/0
21.3.2013 12:53
Foto

Kasy

Čím déle bude Petr Nečas předsedou ODS,
tím lépe. Strana dospěje do stadia, odkud nebude návratu. A osobně si nic nepřeju víc.
0/0
21.3.2013 11:30
Foto

Amazonka

Proč proti Nečasovi...
...Protože ODS opět spoléhá na to, že před volbami vyrobí nějakou tu Kubicovu zprávu o tom jak organizovaný zločin proniká do nejvyšších pater politiky prostřednictvím Matějské poutě, nebo Kubiceho krabici se 7 miliony atd.,  atd.,  a voliči zapomenou na všechny ty zlodějiny a podrazy během posledních 20 let a zejména tzv. církevní restituce, drzou amnestii a hlavně neuvěřitelnou aroganci a drzost Petra Nečase a většiny jeho spolupachatelů při podepisování tzv. nevypověditelných smluv s církvemi.( Ostatně ty vypověditelné jsou z mnoha důvodů a myslím, že slušní právníci, nezávislá policie, státní zastupitelství i soudy by s tímto neměli mít těžkou práci. Jen chtít,že !!!!) Jsem přesvědčena, že tentokrát to našim zaměstnancům z ODS již neprojde. Nikdo jim až na pár vděčných zlodějů, nevěří. I kdyby si všichni připevnili andělská křídla a rudé číro. Končíme modří soudruzi, končíme!!!
0/0
21.3.2013 7:56
Foto

Procházka Martin

O PRAVÝCH ÚKONECH KAJÍCNÍKA
 aneb NEČAS BUĎTO PŘEDSTÍRÁ PŘED NĚMCI LÍTOST ANEBO PŘED ČECHY SKRÝVÁ BLAHOVůLI K REALIZACI KOSOVSKÉHO SCÉNÁŘE V POHRANIČÍNečas, vyjadřující současně s LÍTOSTÍ nad poválečným odsunem Němců zároveň i ODMÍTNUTÍ ZADOSTIUČINĚNÍ v podobě majetkových aj. restitucí německého živlu v českém pohraničí, se dopouští kontradikce podobně jako Schwarzenberg, který tvrdí, že z jeho morálního odsudku odsunu Němců prý neplyne, že by tím rovněž nutně projevil i vůli napravit jím shledané bezpráví - měnit nespravedlivé poválečné uspořádání. § Byla-li by totiž Nečasova LÍTOST nepředstíraná, musela by být nutně komponentou celku autentického postoje osoby kající se z nepravostí, tj. byla by nutně spojena nejen s uznáním viny na nepravostech - SEBEOBŽALOBOU –, nýbrž i se ZADOSTIUČINĚNÍM. Bez koexistence všech těchto tří komponent nelze kající postoj uznat. § Ovšem Nečasovo odmítnutí ZADOSTIUČINĚNÍ je nutně popřením celku postoje kajícníka a devalvuje tedy stejně nutně i jeho projev LÍTOSTI jakožto falešný. § ZADOSTUČINĚNÍM se rozumí i náprava poměrů, například: navrácení ukradených věcí, vrácení občanství těm, kterým bylo neprávem odňato, očištění zhanobených etc. etc. § Jest otázkou, koho tedy Nečas klame více: falešnou lítostí klame Němce či (Havlovsko-Zieleniecovským) pokoutním otevíráním cesty k zadostiučinění - změně poválečných poměrů - klame Čechy? § Při vší úctě k nejlepšímu premiérovi České republiky lze s úspěchem pochybovat, že by untermensch přelstil übermensche. Podle všeho je tento jeho státnický akt rovněž domluveným teatrálním aktem přispívajícím k demoralizaci a dobrovolnému ujařmení českého národa.
0/0
21.3.2013 6:01