Diskuse k článku

Prezidentská debata: Solidní Roithová, Fischer ani Bobošíková nepřekvapili

V první diskusi tří prezidentských kandidátů v České televizi její moderátor Václav Moravec školil uchazeče o Hrad. Nic nového nepřinesla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Černoušek

kolik je soudců
Normální smrtelník tohle pochopitelně netuší, a není ani rozumný důvod, proč by to měl prezident vědět. Zato Václav Moravec to má doma z první ruky. Trochu unfair, ptát se zrovna na nějaká čísla, řekl bych.
0/0
6.1.2013 16:11
Foto

Fandas

Má omluva
patří k názoru p. Ladíka
0/0
6.1.2013 15:23
Foto

Fandas

Souhlasím naprosto...
Hodnotit lidí dle vnějšího vzhledu nikoliv dle jejích postoje a názoru je tak nebezpečné jak kupovat meloun bez znalosti jak zjistit, že není nezrály nebo shnily.  A pokud už někdo coby „vtipný“ vymyslel, že pan prof. Judr. V Franz vypadá jak AVATAR, tak takový pan Ing. J. Fischer je vnitřně, (alespoň) pro mne naprosto dokonalým AVATAREM. Navíc kde vítr tam korouhvička. 
0/0
6.1.2013 15:19
Foto

Ladik1959

jen dodatek...
souhlasím... u nás je přece zvykem jen " jít za svým " bez ohladu na zájmy lidu,to se stále a stále potvrzuje , kandidáti toho nejsou výjimkou ,krom V.Franze,který sice nemá sponzora,ale má charakter, jen jsem zvědav, jestli si toho všimnou i voliči...
0/0
4.1.2013 18:08
Foto

V.Hricák

Pane Houdo,rád bych vám
Pane Houdo,rád bych vám připoměl jednu nedávnou televizní debatu kandidátů.V ní řekla Zuzana Roithová,mimo jiné,že nezná žádnou komunistickou, prosperující zemi.Tak nějak zapoměla na tu největší a zanedlouho,pravděpodobně i nejsilnější na světě.Na Čínu.Dokážu pochopit,že její averze proti komunistům může mít racionální důvod.Co ale nedokážu už pochopit je to,proč se takový člověk hlásí o úřad,který vyloženě klade nadstranickost,jako základní vlastnost.Komunisté měli při posledních volbách cca 20 procent.Díky jí a jejím pravicovým kolegům jim preference dále rostou a dá se předpokládat,že růst budou.Chtěla nám snad naznačit,že by,jako prezidentka, ignorovala komunisty i v případě,že by volby vyhráli?
0/0
4.1.2013 17:44
Foto

Marasolc

názor na Čínu
Rád bych jen poopravil pana Hricáka ohledně toho, co paní Roithová říkala o neprosperujících komunistických zemích. V Hyde parku ČT opravdu říkala, že skutečně nezná žádnou prosperující zemi s komunisitckým režimem, zároveň ale jedním dechem dodala, že prosperující Čínu nepovažuje za klasický komunistický režim, protože hospodářský systém je tam tvrdě kapitalistický. V tom s ní zřejmě nelze než souhlasit...
0/0
6.1.2013 15:15