Diskuse k článku

Předběžný obraz ČSSD na cestě k vládě: Konflikty nejsou vítány

Optimální varianta nového vedení, která nerozbije vztahy: Sobotka-Hašek-Zaorálek-Chovanec-Dienstbier-Škromach-Gajdůšková.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Uplne Jiny Pepa

Fascinuje mne nenávist, až
Fascinuje mne nenávist, až fóbie, kterou mají někteří z nástupu sociální demokracie k moci; horší, než ODS přitom být nemůže. Snad jediné, čeho se lze obávat, jsou daně - a na těch už teď odvádí většina pracujících přes polovinu platu. Že si sociální demokracie nepřeje personální revoluce je vcelku pochopitelné - vždyť mají rekordní preference, a žádný z aktuálních pohlavárů nemá "aktivní" skandál. Jakákoli razantní změna by jim mohla jen ublížit.
0/0
15.3.2013 17:42
Foto

P53a55v71e73l 91M47i18c54h17a22l 9623705173

Pimprlata se poštívají,
loutkoherec nejspíše ruský za oponou to režíruje, vodí, mluví. Pimprlata to myslí upřímně a dobře, jen opakují, co jim lobysté nakukají, kde to berou, je už fuk. Podobně klausoHrad, zemanoHrad, ...všetko stejná linka. Kořist je nadosah, komunisté připraveni, kdysi to bylo ke komunistům, proč ne dnes komunisté k soc dem. Za roky opozice jsou vyhládlí, racionalita dlouho nevyživí. Krise hned tak asi nebude, tedy poslední zvonění. Nic neslubují, negarantují, jen experiment, podobně jako privatizace v čase soc dem ústavy. Kdo byl připraven, vyhrál. Nehrál bych si na moralistu, ale těch dolních deset milionů má i jiné úkoly, než den i noc čachrovat, nemá ty známé, nemá na úplatky a občas ani na advokáta. To vexlák jinak umí nastoupit. Inu život, ale kdo mluví sociálně, kde byl, když se zhaslo?  Kde byl, když se vydržovaly k ničemu ČSA?
0/0
14.3.2013 21:38
Foto

Světlé zítřky.
Už se nemůžu dočkat levicové vlády. Až začne obírat poctivé podnikatele a cpát jejich vydřené peníze do křičící lůzy.
0/0
14.3.2013 7:58