Diskuse k článku

Pražské tramvaje ze Škodovky: Záhadná mise bývalého šéfa DPP Liche

Dle analýzy vypracované pro dopravní podnik dodatky vyjednané Vladimírem Lichem brání vypovědět smlouvu na dodávku tramvajových souprav.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

A co ten nadpis?
Kdo konktrétně podepsal dodatky ke smlouvě? Máte jasou zodpovědné lidi? Máte kopie s podpisy? Znáte stanovené provomoce účastníků a dozorových orgánů a případnou trestně-právní odpovědnost? Co se týká termínu "rámcová smlouva" doporučuji přečíst si alespoň toto:http://www.epravo.cz/top/clanky/ramcova-smlouva-jakozto-smlouva-inominatni-79353.htmlRámcová smlouva je obvykle podkladem pro konkrétní smlouvu a podmínky v konkrétní smlouvě podle obchodního zákoníku musí být možné vždy změnit (a to např. na základě změněných právních podmínek daných změnou zákona) a dělá se tak dodatkem. Navíc právo zákazníka na dodávku zboží a služeb, které nevykazují vady, nesmí být obchodní smlouvou omezeno. Podepíše-li za veřejnou společnost odpovědný zástupce smlouvu, která poškozuje veřejnou společnost, dopouští se trestného činu. V tomto případě poškozuje skupinu obyvatel Prahy a to nemalou a samozřejmě stát, přes rozpočet kterého je plněn i rozpočet Prahy, jelikož Praha sama daně nevybírá a nespravuje. Atd.Smrad TOP09 táhne z Vašeho článku na daleko.
0/0
11.6.2013 6:26
Foto

O57n27d48ř72e24j 89K16o30u83t98n77í80k

Žádná TOP 09. DPP jsem se
Žádná TOP 09. DPP jsem se dotázal ze zvědavosti po minulém rozhovoru s Markem Doležalem. Dostal jsem oficiální vyjádření, které je v článku. Češková nereagovala na SMS, ani na telefony, budeme se ji na to ptát dál. Doporučuji, abyste si rozkliknul další naše články o tramvajích, abyste pochopil náš postoj k této zakázce - myslím, že je velmi podobná tomu Vašemu...
0/0
11.6.2013 7:15