Diskuse k článku

Pražské centrum se aut nezbaví. Radní se na pěší zóně nedohodli.

Po jednání vedení Prahy s neziskovou sférou je zřejmé, že se projekt Zklidnění Smetanova nábřeží odkládá. Magistrát jej nestihl připravit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Yossarian00

Nápady na velký kulový
Ta paní radní je padlá na hlavu. Proč sem tahá Pažíž, která má zcela jinou kapacitu ostatních ulic než Praha? A paní radní, i vy pane autore, zamyslete se laskavě nad tím, jak to má pomoci podnikání, firmám, které sídlí v centrum které platí daně a vlastně živý město. Nijak, naopak. Chcete je vyhnat na periferie? Výborně, nejdřív pod vlajkou Ropidu zničí fungující MHD a chtějí aby lidi nejezdili auty? Nechápu také uvažování, že se má doprava na nábřeží zakazovat na zimu, v tu dobu opravdu jezdí hodně cyklistů, to je fakt logika. Ale tak za veřejné peníze se musí stále vymýšlet hovadiny. A k tomu kolabování, asi se někdo nebyl podívat na Újezd, když to bouchlo u divadla. Malá Strana totálně zacpaná.
0/0
4.5.2013 11:28
Foto

Janh

No, naštěstí to nepřipravili.
No, naštěstí to nepřipravili. Kam ta auta chtějí "zklidnit"? Do okolních ulic? A najednou bude na nábřeží ráj na zemi?Najednou všichni navléknou těsný dres a začnou šlapat? Neříkám, že aut je málo, ale zatím jediné řešení by bylo auta zakázat. To opravdu všichni chtějí? Tímto "zklidní" kus nábřeží, s ním sousedící ulice ale zkolabují - a ve výsledku bude hůř.Masare jen tyje z veřejných dotací, je to pijavice a demagog.  
0/0
3.5.2013 20:28
Foto

Vlakno

To chce klid
To nábřeží bylo uzavřeno několik měsíců při rekonstrukci tramavjové trati a žádná doprava nikde nezkolabovala, natolik kapacitní komunikace to není, aby kvůli tomu kolabovala doprava a v Praze. Po otevření Blanky je plánu uzavřít ho pro auta definitivně a jako obyvatel Starého města jsem tomu rád.
0/0
4.5.2013 0:14