Diskuse k článku

Praha chce zpět vrácený židovský majetek

Hlavní město se u soudu domáhá zrušení smlouvy, na jejímž základě darovalo v roce 1998 původně arizovaný dům synovi zesnulé majitelky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

S. Adamová

JAK TO JE VE SKUTEČNOSTI A POZVÁNKA

Dobrý den,

v případě článku se jedná toliko o PR - kdo se chcete dozvědět více, jste srdečně vítáni na soudním jednání, které

je veřejnosti přístupné a koná se na Obvodním soudu pro Prahu 7 dne 10. 7. 2014 v 9.00 hodin v místnosti č.dv. 309 ve III.p. soudu - Ovocný trh 14, Praha 1!

V kostce - "restituent" se nepřihlásil o svůj majetek v roce 1991!! Právní zástupkyně až v roce 1995!! v poslední den lhůty podala jménem "restituenta" výzvu k vydání nemovitosti a ve stejný den! žalobu na OSP7. Tvrdila, že "restituent" splňuje podmínky nálezu ÚS, který ale svědčil jen těm, co měli již v roce 1991 STÁTNÍ OBČANSTVÍ ČR!, avšak neměly v ČR trvalý pobyt. "Restituent" tvrdil, že tuto podmínku splňuje, ač občanství obdržel až v říjnu 1995. Mj. "restituent", jehož otec byl členem KSČ, tvrdil v žalobě, že jeho matka ve věku 73 let (bylo jí ve skutečnosti 51 let) darovala (ve skutečnosti na opakovanou žádost na finanční výbor ONV postoupila za protihodnotu) dům jako vdova (ve skutečnosti její manžel žil a to ještě celých 15 let!) "pod tlakem oficielních orgánů"

0/0
19.5.2014 12:37