Už je to tady! Hnutí Black Lives Matter dorazilo do Prahy

Americké pokrokové hnutí Black Lives Matter (BLM) v Praze zatím realizuje první fázi příchodu na politický trh, tedy propagandu. Vylepuje neškodné plakáty s heslem Nastal čas, povstaňme!

István Léko 4.12.2020
Plakát s heslem Nastal čas, povstaňme! amerického hnutí Black Lives Matter... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Plakát s heslem Nastal čas, povstaňme! amerického hnutí Black Lives Matter... | foto: István Léko
Plakát s heslem Nastal čas, povstaňme! amerického hnutí Black Lives Matter...

Nastal čas, povstaňme!

Poté co se americké pokrokové hnutí Black Lives Matter (BLM) objevilo i ve Švýcarsku, kde aktivisté tlačí na radnici v Curychu, aby odstranila sochu podnikatele Alfreda Eschera (1819–1882), který podle nějaké studie bohatl díky obchodu s otroky, první vlaštovka přiletěla i do České republiky.

Agresivní hnutí, jehož uvědomělejší sympatizanti rádi ničí sochy údajných i skutečných otrokářů, rabují obchody s elektronikou a značkovým oblečením, vypalují showroomy automobilek či násilím nutí lidi bílé pleti kleknout si před nimi a omlouvat se, v Praze zatím realizuje první fázi příchodu na politický trh, tedy propagandu. Vylepuje neškodné plakáty s heslem Nastal čas, povstaňme! Uvidíme, které politiky či strany naverbují aktivisté BLM na svou stranu. V USA už mají budoucího prezidenta, což není málo.

Počet příspěvků: 14, poslední 8.12.2020 07:49 Zobrazuji posledních 14 příspěvků.