Trump na ulici

Newyorčana Donalda Trumpa v jeho městě nikdy moc nemilovali, což ukazuje i loňská fotka z jeho čtvrti Queens. Poštovní známka z roku 2016, těsně po jeho vítězství, je prorocká. Klíčový stát Pensylvánii letos otočily v jeho neprospěch hlasy poštou.

Jan Klesla 13.11.2020

Rodilého Newyorčana Donalda Trumpa v jeho městě nikdy moc nemilovali, což ukazuje i loňská fotka z jeho rodné čtvrti Queens. foto: Jan Klesla

Rodilého Newyorčana Donalda Trumpa v jeho městě nikdy moc nemilovali, což...

Klauna porazila pošta

Slavnou větu „Máš padáka!“, která Donalda Trumpa v TV show The Apprentice zapsala do povědomí Američanů, tento víkend zopakovaly tisíce lidí na sociálních sítích i přímo v ulicích velkých měst USA. V centru Manhattanu kolem slavného Central Parku, na Columbus Circle, kde stojí jedna z Trumpových nemovitostí, se scházeli lidé s vlajkami a oslavně troubila auta v kolonách. Dokonce i před nedalekým hotelem Plaza, kde jeho tehdejší vlastník Donald Trump naháněl Kevina, jenž zůstal sám doma.

Podobizna klauna se objevuje i na tričkách s nápisem „Zvolte si klauna, čekejte cirkus“. Jak ale ukazují víkendové výsledky, nejspíš nás ještě čeká jeho poslední velké číslo.

Že ale rodilého Newyorčana v jeho městě nikdy moc nemilovali, ukazuje i loňská fotka přímo z jeho rodné čtvrti Queens. Stylizovaná poštovní známka původně z roku 2016, krátce po jeho vítězství, je prorocká. Klíčový stát Pensylvánii letos otočily v jeho neprospěch právě hlasy poslané poštou.

A navzdory tomu, že sám Trump se ji snažil na poslední chvíli podfinancovat, a označuje poštovní hlasování za podvod. Podobizna klauna se objevuje i na tričkách s nápisem „Zvolte si klauna, čekejte cirkus“. Jak ale ukazují víkendové výsledky, nejspíš nás ještě čeká jeho poslední velké číslo.

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky.