Diskuse k článku

To by se Putinovi určitě nelíbilo

Jaké jsou reakce lidí na graffiti v pražském Braníku, jež znázorňuje ruského prezidenta Vladimira Putina s prostřelenou hlavou a hanlivými výrazy?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Křivan 9.5.2014 15:17

redaktorka z Lidovek

Zatím co v Rusku se snaží vulgarity omezit ve veřejném prostoru i zákonem, u nás si v tom rochníme a ještě z toho děláme politikum.

PS. Po deratizaci na ČP počátkem května sprosťáren ubylo, vidím, že jen dočasně. Příliš slabý postřik. Příště to chce i informaci o bankovním spojení a platit pokuty.

B. Holubec 8.5.2014 13:36

Informační demence českého národa

Putin si, na rozdíl od politiků EU a USA a našich aktivistů, kteří se Majdanu střídali jako apoštolové na Staroměstském orloji, Ukrajinu nevymyslel. Kdyby Janukovič podepsal s EU smlouvu, byl by dnes váženým a vítaným politikem v celé EU. Všichni jsme viděli tu nacionalistickou a fašistickou sebranku, jak "vyhrála" na Majdanu, i střelbou do vlastních lidí. Nezákonná junta, která dnes v důsledku Majdanu na Ukrajině vládne, je odstrašujícím případem pro všechny opravdové demokraty - ale v USA a EU jsou tito lidé, zločinným způsobem dosazení do svých funkcí, bohužel vítáni. A že Majdan není náhoda, potvrdily tyto zločinecké struktury v Doněcku upálením dalších 40 lidí - a EU a USA nic. Na blití.

Málokdo si uvědomuje, že EU dělá v tomto případě Spojeným státům hloupého mouřenína, protože jediný, kdo na tom může vydělat, jsou USA.

J. Václav 8.5.2014 15:34

Re: Informační demence českého národa

Pak si se probudil a měl si ruku v nočníku.

B. Holubec 8.5.2014 20:06

Re: Informační demence českého národa

Je to možné, ale ty jsi se ještě ani neprobudil, a jsi v té žumpě až po uši.

M. Kozák 9.5.2014 13:12

Re: Informační demence českého národa

Je to signifikantní, že lidi co postrádají schopnost stvořit smysluplnou reakci, musí obtěžovat ostatní svým výpotkem. Bohužel čím méně soudnosti, tím více nutkání své pitomosti šířit. typické pro česko.

M. Kozák 9.5.2014 13:13

Re: Informační demence českého národa

Týká se samozřejmě Jiřího Václava a jim podobným

V. Venc 11.5.2014 18:16

Re: Informační demence českého národa

Ad Holubec

Naprosto správný názor!

Těm, kteří píší rychleji, než dokážou přemýšlet, je třeba doporučit k přečtení a řádnému zamyšlení výborný článek od J. Schneidera: Velmoci hájí pouze své zájmy, uveřejněný zde na Pozici, viz http://ceskapozice.lidovky.cz/velmoci-haji-pouze-sve-zajmy-a-prostredky-jak-je-prosadit-pmj-/tema.aspx?c=A140419_220632_pozice_139838.

Někdy je opravdu hodně hloupé dávat na odiv ukvapené a naskrz chybné závěry. Některé lze sledovat i v živém televizním přenosu (Scwarzenberg a Zaorálek u Moravce).

Je nad slunce jasnější, že ukrajinský příběh (poškozuje zájmy Evropy i RF) je prospěšný pouze a jenom USA.

J. Václav 8.5.2014 10:47

Určitě to není

na objednávku USA.  V roce 1968 jseme také kreslili na zdi pěticípou hvězdu uprostrřed s hákovým křížem. Jak je možné, že je to opět reakce na poltiku a činy Rusů ? Je všechno jenom náhoda ?

S. Cerman 8.5.2014 7:22

Dříve se čmáralo jen na záchodkách,

dnes máme svobodu tak je mládež přesvědčena že může čmárat všude. Zesměšnění je výrazem bezmoci nad tím že naše vyspělá EU ani společně s USA nejsou Putinovi schopni čelit.