Tento výtěr nebude poslední

Autor nápisu z Kanovnické ulice, kousek od Hradčanského náměstí v Praze, má zřejmě výtěrové tyčinky z nějakého bizarního důvodu rád, ale může to být i naopak, pokud vyrytá slova budeme interpretovat jako ironickou manifestaci odmítavého přístupu k samotestování.

István Léko 15.3.2021

Autor nápisu z Kanovnické ulice, kousek od Hradčanského náměstí v Praze, má zřejmě výtěrové tyčinky z nějakého bizarního důvodu rád. foto: Ondřej Trubač

Autor nápisu z Kanovnické ulice, kousek od Hradčanského náměstí v Praze, má...

Testování až do smrti

Poté, co vláda nedávno po dlouhém otálení konečně nařídila pravidelné povinné testování ve firmách, hitem zaměstnanců se staly SARS-CoV-2 antigenní rychlotesty, které s velkou pravděpodobností prokážou výskyt viru ve vzorcích výtěru z nosu. Nejobávanější součástí testovací sady je jednorázová výtěrová tyčinka, která – jak praví příbalový leták – se pomocí jemné rotace zatlačí do hloubky zhruba 2,5 cm do jedné nosní dírky.

Lidová tvořivost se na výtěrové tyčince předvedla i na sociálních sítích, kde koluje vtipný obrázek s titulkem Poslední výtěr, na kterém Old Shatterhand strká tyčinku do nosu umírajícímu Vinnetouovi

Autor nápisu z Kanovnické ulice, kousek od Hradčanského náměstí v Praze, zřejmě tyto tyčinky z nějakého bizarního důvodu má rád, ale může to být i naopak, pokud vyrytá slova budeme interpretovat jako ironickou manifestaci odmítavého přístupu k samotestování.

Lidová tvořivost se na výtěrové tyčince předvedla i na sociálních sítích, kde koluje vtipný obrázek s titulkem Poslední výtěr, na kterém Old Shatterhand strká tyčinku do nosu umírajícímu Vinnetouovi. Náčelník Apačů se na obrázku testuje naposledy, ale vypadá to tak, že se testovací sady a výtěrové tyčinky bohužel stanou nedílnou součástí našich životů až do smrti.

Počet příspěvků: 2, poslední 31.3.2021 05:31 Zobrazuji posledních 2 příspěvků.