Diskuse k článku

Symboly komunismu v Praze

Levicoví extrémisté se činí i v Praze a svůj idol Lenina, který pravou rukou ukazuje směr vývoje, namalovali na zeď u Palackého náměstí. O kus dál je vidět i portrét Stalina či další symboly komunismu, jako je srp a kladivo či pěticípá hvězda. Poroste-li ve společnostech anarchie, zastánci rudého řešení se přihlásí o podíl na moci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Frank 20.10.2020 19:24

Pane Léko, vždyť rudí nám vládnou spolu s vaším šéfem, pro kterého tak oddaně pracujete! Ten článek ve vašem podání vyznívá hodně pokrytecky!

V. Sobotka 20.10.2020 13:36

Všechny ideologické nesmysly a hrůzy mají zelenou, když realita je zlá. Když realita ztratila lidskou tvář, když demokracie je pokřivená a neslouží lidem, když demokracii ovládá kdokoliv kromě lidu, ku svému prospěchu a na úkor lidu. Dnes jsou to korporace, zejména finanční. Globalisti. Multikulturalisti. Nemakačenkové. Mocichtiví politici. Ideologičtí zvrhlíci všeho druhu, fašisté včetně islámských. Přepisovači historie, novodobí rasisté, mocichtiví zloději, ničitelé planety, usurpátoři moci. Lenina jsme již zažili a myslím, že se nezměnil.

J. Kucirek 20.10.2020 9:53

Vzdyt jisty spusob komunismu i bez Lenina mame jiz dnes. COVID balíček. Stat rozdava hotelierum umelcum penize. To nevydrzi par mesicu bez prijmu? Podpora najmu, prachy ktere automaticky plynou nadnarodnim koncernum, vlastnikum vsech tech nakupnich stredisek a podobne. Nezapomenme na bankovni krize. Profit privatizovan, o straty se postaral stat, tedy my vsichni.

J. Koutský 20.10.2020 9:40

Lenin napřaženou pravou rukou ukazoval vždy k nejbližší hospodě. To platilo všude (SSSR,ČSSR,NDR,MLR,PLR). ;-DR^

V. Bok 19.10.2020 21:18

No, mě to nijak nevzrušuje. A ten obrázek není nakonec vůbec špatný. Mě vadí spíše násilné prosazování některých názorů, ovšem v této disciplině dnešní ochočení saloní komouši značně zaostávají. Jsou jiní, mladší. A sněmovna i exekutiva EU je jich plná. Ti se nezakecaj, víte?

J. Nový 21.10.2020 16:52

A mně to zas vadí úplně stejně jako kdyby tam namalovali Hitlera.