Diskuse k článku

Prezident nenáviděný i milovaný

Přát někomu smrt není lidským ani demokratickým řešením politické situace, navzdory tomu se sociální sítě dlouhá léta hemží nenávistnými vzkazy, které si přejí, aby český prezident Miloš Zeman zemřel. A Facebook či Twitter tyto projevy tolerují. Samolepku z pražského Újezdu mohou příznivci prezidenta Miloše Zemana alespoň seškrábat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Khodl 23.5.2021 20:22

Nerouhejte se, holenkové, spravedlnost vás dožene a obyčejně velmi brzy. A Zeman všechny Jidáše přežije[>-]

M. Frank 9.5.2021 22:55

Zavřít za slova? Pak si zasloužíte zavřít vy.

M. Frank 9.5.2021 22:54

Zeman se chová jako nejhorší póvl, je to jen reakce na něj. Zapsal se do dějin jako opilec, sprosťák, alkoholik a vlastizrádce. Neodsuzuji lidi, kteří mu přejí smrt, to se dá pochopit. Ale lidi, kteří mu fandí, ti si zaslouží to nevětší opovržení.

V. Sobotka 9.5.2021 14:18

Rukopis je zřejmý, hledejme za oceánem a u jejich slouhů. Cíle bylo dosaženo, RF ztratila sice ne přímo spojence, ale neutrálního rozumného partnera. Pod tlakem jsme se zařadili k debilům, na což můžeme tvrdě doplatit. Doplatili bychom však i na setrvání v rozumném přístupu k RF, ale bylo by to aspoň čestné a morální.

M. Pantlíková 9.5.2021 10:42

Na každého - i na vás, pane Fardo. Rv

M. Pantlíková 9.5.2021 10:38

Veřejně prohlašovat, nebo zveřejňovat v tisku (v médiích), že někomu přeji smrt (a to kohokoli), je nejen vrcholně neetické, ale i nekulturní barbarství, a mělo by byt podle zákona trestné. Parlament by měl takový zákon o nepřípustnosti těchto sdělení navrhnout a odhlasovat. Jsme nejen horší než "oni," , ale jsme horší i než jakákoli banánová republika. Svoboda projevu nemůže být bezbřehá - to již není svoboda, ale anarchie. Redaktoři, kteří to zveřejňují, by se měli stydět - a policie, která dovolí, aby plakáty s podobným sdělením byla vylepovány v ulicích měst, by měli konat a stíhat viníky. Považuji to přímo k navádění spáchat trestný čin. Svobody projevu nesmí být bezbřehá. (Anarchie). !!Rv

L. Konečný 9.5.2021 8:30

Havloidství v plné kráse.Nejsme jako oni,jsme daleko horší.

J. Tulejová 5.5.2021 8:34

To je chvalozpěv?:-/

T. Klepal 4.5.2021 11:23

Naprosto souhlasím, že přát někomu smrt a ještě to propagovat, byť s jeho názory třeba bytostně nesouhlasím, je vulgarita a nekulturnost nejvyššího řádu, je to ubohost! Když chci říct A, měl bych říct i B. Proč pan Léko nedoplní fakt, že se to nyní stává člověku, který i na pozicích, kde měl reprezentovat a jít svým chováním a vystupováním příkladem, měl vždy k vulgaritám, zesměšňování a urážkám svých názorových protivníků blízko? Myslím, že žádnému z předchozích prezidentů, i když také měli velmi vyhraněné oponenty, se to nestávalo. To není náhoda, že extrémy i z opačných pólů se přitahují a vyřizují si účty podobnými prostředky.

J. Kucirek 4.5.2021 9:30

Prezident Zeman, alespon jeden, který má řekněme odlišný nazor na rúzné věci a muže jej veřejne vyslovit. Už jenom ta kauza Vrbětice, sedm let stará záležitost se najednou vynoří do poředi. Otázky proč právě tet, jak se ty dva ruští agenti dostali do státem vlastněného muničního skladu, nebot vstup je pouze s povolenim statni instituce, se prostě neřeší. Tajné. Co je tajného na tom, když bude znamo jak agenti GPU vnikli do střeženého prostoru. Jednoduše řečeno pohádka která se někomu hodi do krámu.

J. Koutský 4.5.2021 9:15

Záleží na honoráři!!;-D

V. Grepl 4.5.2021 8:57

a co takhle napsat pane Léko podobný chvalozpěv na Putina, to byste také svedl, že?

J. Farda 3.5.2021 18:21

I na Ghúla Zemana trhne, všeho do času! Rv