Islámský mír se na nás hrne ze všech stran

Od Švédska po Španělsko, od Británie po Německo, celá Evropa se učí novým pravidlům soužití.

Vídeň, 2013 foto: Foto: István LékoČeská pozice

Vídeň, 2013

Přicházíme v míru ovládnout vás dělohami našich žen. Pravil už před nějakými třiceti lety tuniský prezident Burgiba, po němž to s oblibou opakovával libyjský vladař Kaddáfí a s ještě větší oblibou každý druhý imám usazený v Evropě a nastolující mír, v němž planeta patří Alláhovi a jeho věrným a nevěrní na ní nemají co pohledávat.

Mír se na nás hrne ze všech stran. Díky míru se v červnu 2013 ve švédských novinách můžeme dočíst, jak třiadvacetiletou Švédku v městečku Oscarshamn zbila skupinka „mladých mužů cizího původu“ s mírumilovným vysvětlením: „Vítejte ve Švédsku. To je naše země, ne vaše.“

Mírumilovně se v Německu navrhuje uznání islámu za oficiální státní náboženství, tajná policie nasazuje sledování na demonstranty protestující proti stavbě mnichovské megamešity větší než katedrála a státní soudy přijímají výnos, že němečtí muslimové podléhají právu islámskému i v případech, které jsou v rozporu s právem německým, zatímco vláda uvažuje obnovit jednání o členství Turecka v EU, když Turecko pohrozí, že proti ní použije miliony německých Turků k narušení veřejného pořádku.

Mírumilovně v Belgii vzniká, je oficiálně registrovaná a několik křesel v komunálních volbách získává „Islámská strana“ s veřejně hlásaným programem nastolení islámského práva šaría, které Evropský soud pro lidská práva označil za neslučitelné s evropskou demokracií.

Mírumilovně londýnští muslimové vyhlašují čtvrť Tower Hamlets za islámské území podléhající právu šaría, napadají britské občany, kteří právo šaría na tomto území porušují, a britská policie na jejích hranicích zatýká britské občany, kteří touto čtvrtí chtějí projít, zatímco konzervativní premiér chválí mírového islámského ducha svátku ramadán, jeho liberální vicepremiér svou ramadánovou televizní zdravici začíná slovy „salam alejkum“, labouristický vůdce s canterburským arcibiskupem přednášejí zdravici na slavnostní večeři s islámskou „charitativní“ organizací financující terorismus a trávník před londýnským parlamentem se stává dějištěm hromadných a hlasitých islámských modliteb.

Mírumilovně holandští muslimové vyhlašují za islámské území haagskou čtvrť Schilderswijk zakazující prodej vepřového a alkoholu, sukně nad kolena a odhalená ženská ramena a střeží ji vlastní „šaría“ policie, která doporučuje policii holandské na jejich území nevstupovat.

Mírumilovně přijímá španělské zákonodárství příkaz Maroka dohlížet, že muslimské děti jsou adoptovány jen muslimskými rodiči, španělští obyvatelé marockého původu dodržují islámské zákony a nepřestupují na jinou víru.

Mírumilovně se francouzské věznice proměnily v instituce islámské konverze, v nichž kolektivní aktivity ovládli islamisté k bezmocnosti oficiálních dozorců a vězňové, kteří nechtějí přijmout islám, jsou uráženi, biti, okrádáni o peníze, jídlo a křesťanské nebo sekulární knížky nahrazované koránem, zatímco hromadné muslimské modlitební demonstrace blokují pařížské ulice.

Mírumilovně a s velkým gustem Evropský parlament zbavuje imunity a vydává svou poslankyni a šéfku dnes druhé největší francouzské strany Le Penovou k trestnímu stíhání za výrok, že „i bez obrněných vozů a vojáků i tak probíhá okupace, která lidi tíží“.

S tak skvělým mírem, nač by komu byla válka?