Diskuse k článku

Dluhová závislost imperiální elity USA: Dosud nevídané výšiny

Zadluženost USA nebyla v dobách míru ještě nikdy stejně vysoká jako dnes, kdy se blíží 20 bilionům dolarů. Úpadek impérií nastává, když od svých „provincií“ sice nadále vybírají tribut, ale výměnou za něj už jim nedokážou poskytovat „řád“, v tomto případě zvaný Pax Americana, ale naopak spíše sama vyvolávají chaos. Píše László Bogár.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Diskuze pěkně odráží cílovou skupinu čtenářů, na kterou pan Léko míří.

Udělat parlamentní listy s faceliftem je prostě žurnalustický majstrštyk!

0/0
12.2.2019 7:57
Foto

Rossi 5202598389194

Výborný článek

Souhlasím s panem Miloslavem Klasem. Článek je natolik pravdivý, že z pohledu BIS (poplatné CIA, která už dnes nehájí zájmy USA, ale plutokratů z Wall Streetu) je lživý a vysoce rizikový. Narušuje totiž strukturu Matrixu. Profesoři typu Halíka a Přibáně těžce, v jidášovském potu tváře své, budují demagogii sloužící k modelování studentů společenskovědních oborů do šablon a la "agent Smith"....; a když už se dílo začíná dařit (což v praxi znamená, že mladý "přeprogramovaný" biologický materiál už je schopen vyvolat český Majdan - viz demonstrace ve Sněmovní ulici z loňského roku), tak se tady sakra objeví jakýsi László Bogár a tuto hustou, černou pekelnou pavučinu začne trhat !!! (A sakra jak rafinovaně.)

Pane Bogár, světlo Pravdy - to je to nejhorší co může matrixové démony potkat.

Přeji Vám hodně sil, zdraví a úspěchů ve Vaší práci. S pozdravem Rossi.

0/0
10.2.2019 23:12

Perfektní,a co BIS?

Článek nemá chybu.Je však třeba mít velké obavy,aby nebyl vyhodnocen jako štvavý a nenávistný( pak smazán),popřípadě jako nesouladný se státní doktrínou ČR(čím větší zadnice,tím radostněji do ní lezeme).Jako prevenci proti těmto negativním jevům je třeba článek preventivně nahlásit cenzorům.Práskat se nemá,ale hlásit se to musí!!

0/0
10.2.2019 15:20