Diskuse k článku

Budoucnost v režii hnutí Antifa

Nepracovat, neplatit daně, zrušit stát, policii, armádu, otevřít hranice, aby nelegální migranti mohli jít, kam se jim zachce, přitom zajistit luxusní život pro každého – to představuje kromě deklarovaného boje proti fašismu a rasismu budoucnost v režii hnutí Antifa. Snímek pochází z Drážďan, kde je hnutí Antifa je mimořádně aktivní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nový 17.7.2020 12:29

Z knihy: Sundejte Hartmanna - o nejúspěšnějším stíhači všech dob (352 sestřelů)

"Hartmann brzy poznal, že zajatci, ať již důstojníci nebo mužstvo, nikdy nebyli jednolitým celkem, rozhodnutým klást odpor. Vnějškem „luxusní" Grajsovec byl živnou půdou pro politickou džungli. Organizace, jako takzvaný „Národní výbor svobodného Německa" a „Svaz německých důstojníků" byly založeny v ruských zajateckých táborech. Staří komunisté jako Ulbricht a Pieck patřili ke skupinám, které během války pracovaly v táborech „Antifa", než je Rusové poslali vytvořit v zóně, obsazené Sověty, novou vládu. Maršál Paulus, který kapituloval u Stalingradu, se stal parádním koněm Antifa, bývalý generál von Seydlitz, s nímž se Hartmann později sešel v novočer-chatské věznici, byl nejexponovanější postavou národního výboru „Svobodné Německo". Objevit nuance mezi antifašisty a komunisty, mezi německými nacionalisty a prosovětskými udavači, by bylo velmi obtížným úkolem i pro politologa

A přesto koncem roku 1945 musel

J. Nový 17.7.2020 12:30

A přesto koncem roku 1945 musel třiadvacetiletý a v politickém životě naivní Erich Hartmann najít cestu mezi těmito mnohými skupinami, které se mu všechny vnucovaly, jako by chtěly pro něho jen to nejlepší. Pokud se týká materiálního zabezpečení, nejlépe se zřejmě vedlo Antifa. A byli to právě oni, kteří stáli ve středu prosovětských sil. Hartmann byl otřesen, když se všude mezi Němci setkával s příznivci Sovětů a udavači. Ničilo ho, že to byli právě Němci, jež ho mnohokrát vyzývali, aby uznal sovětskou ideologii a přiznal svá provinění proti sovětskému lidu.

J. Šilhan 17.7.2020 0:16

Tak tohle by nedokázalo ani Rudé právo ... Co na společného antifa s rabováním v Seattlu? Jen tweety Donalda Trumpa, fakta žádná. A co má společného s nepokoji v Německu? Jen fotku z článku, na které páně Léko vystavěl srdcervoucí příběh o bídácích z antify. Tímto článkem se pan Léko stal definitivně Kojzarem pro 21. století.

K. Gaman 17.7.2020 9:45

Milý pane, nějak vám ten Léko leží v žaludku. Co kdybyste na to zkusil lék v podobě prostudování si informací o antifě, jejích záměrech a metodách "práce."

J. Šilhan 17.7.2020 17:37

To je klasický kojzarovský přístup. Profesionální novinář by naopak sám doložil souvislost Antify a s nepokoji v Seattlu nebo jindu - a zdůrazňuji, že kváknutí na Trumpově twitteru tímto dokladem není.

J. Zima 17.7.2020 19:14

Naučte se číst. Autor nepíše, že v Seatlu se angažovala Antifa, nýbrž, že tamní zblblí mladí anarchisté vyznávají tytéž ideje jako Antifa a jak to dopadlo. Jinak Antifa si v ničem nezadá s nacistickými bojůvkami ve 30. letech. Také fyzicky napadají každého, kdo s nimi nesouhlasí. Zařazení na seznam teroristických organizací je zcela na místě.

J. Šilhan 18.7.2020 8:23

Sice to v Seattlu nebyla antifa, ale mohla být! Případ uzavřen, vina antifa dokázána ... prostě lehkost kojzarovské novinařiny je neodolatelná: stačí jeden vymyšlený Trumpův tweet a jedna nicneříkající fotka a temné ledví třídního NEPŘÍTELE je odhaleno. Bravo!

P. Eugel 18.7.2020 17:44

Běž se bodnout. Ty levičácký prs@se.

P. Nemec 18.7.2020 18:34

stačilo napsat že trpíte obsedantně kompulzivní poruchou ;-D