Diskuse k článku

Policejní náměstek Husák si řekl o post šéfa ochranné služby

Vladislav Husák zkřížil kariérní cestu jinému známému policejnímu důstojníkovi Jiřímu Komorousovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Pocono

A proč ho vlastně nemůže
A proč ho vlastně nemůže vyhodit pro ztrátu důvěru a musí mu hledat místo v 10. platové třídě?
0/0
21.4.2012 8:46
Foto

Hell

Hell
"znám pár lidí z jeho okolí,kteří mi o něm vyprávěli" - to je přesně to, co jsem měl na mysli. Hodnotíte "předběžně pozitivně" a zjevně podle mlhy, kterou si sám vytvořil, státního zaměstnance, o jehož odbornosti se nedá dlouho vykládat, protože žádná neexistuje. Pravidla moštárny jsou totiž na MV nastavena jinak. A kostlivce bude současný systém generovat jak na běžícím pásu, protože ke změně mentality mezi těmito kádrovými profilátory nikdy nedošlo a žádný hromadný odchod z firmy se nekonal. Ano, Vláďa Husák je taky nepochybně potvrzením její kontinuity.
0/0
20.4.2012 20:22
Foto

Vladimir1950

Neodmítám jiný názor..
Ano, Komorous je možná hraniční osobnost (rozvědčík,  "lumenství" od Landy  apod.), ale to nemění nic na tom, že je odborník. Neznám ho osobně ,ale znám pár lidí z jeho okolí,kteří mi o něm vyprávěli. Podle nich je neúprosný a neúplatný, drogová  scéna z něj měla respekt. To by se mohlo v téhle naší zprofanované společnosti hodit, těch neúplatných je málo. A co bylo, bylo,každý má svou minulost, Komorous ji zprůhlednil a  poučil se.S Husákem jsem měl vždycky problém, mluví,jako když másla ukrajuje, nedá na sobě znát emoce, vypadá,jako by mu bylo všechno šuma fuk.   Jeho přestupky, např. rychlá jízda,podezření o uplácení, když byl u cizicecké policie, teď kmotři a Janoušek..to poslední je docela  čerstvé.Pokud se Husák dostane na tu funkci, nikde není záruka, že na něj někdy  nevypadne kostlivec ze skříně..Prostě mu nevěřím.To je můj názor,jiný názor neodmítám.
0/0
20.4.2012 11:28
Foto

Hell

Koukám, že osob, které
Koukám, že osob, které osvítilo lumenství rozvědčíka Komorouse, je stále dostatek ... Nic proti, Vláďo, ale v rámci kritického přemýšlení o státních úřednících na těchto pozicích v našem rybníčku bychom si měli standardně pokládat i otázku, zda se náhodou nejedná o řekněme osobu s poněkud hraniční osobností. Nicméně zkusme to jinak: dá se vyjmenovat alespoň jeden úspěch (klidně i celá řada) dotyčného, aby bylo možno podpořit teorii, že "toho hodně dokázal"?
0/0
20.4.2012 3:06
Foto

Vladimir1950

Všechno je možné..i nemožné..
Komorous byl vždy osoba na svém místě, hodně toho dokázal v boji s drogovou scénou. Husák je osoba krajně nedůvěryhodná už delší dobu a svými kontakty kompromituje celý policejní sbor. Viz kmotrovská večeře a Janoušek.  Divím se, že je ještě u policie, měli by ho znovu prověřit.Lessy, případně i Kubice  by se měli nad tímhle "tahem" s Husákem  pořádně zamyslet.  Vrhá to na policii  špatné světlo, jak jí pak máme věřit ..
0/0
19.4.2012 16:42
Foto

Miroslavdrahota

Já na bráchu brácha na mne
tak by se dal nazvat ten cirkus, co se děje na policejním prezidiu. Obdivuji drzost pana Husáka, že si vůbec ještě říká o nějaký post u PČR.  Těch všelijakých problémů měl více jak dost. Kdo má zájem o jeho udržení ve služebním poměru?!?! Každý druhý by se musel odporoučet a on si říká o další vysoký post. Co bezpečnostní riziko, které předtavuje ? To nikoho jaksi nezajímá ? Nejlépe by mu slušel odchod do civilu bez jakýchkoli náhrad a ne aby se mu ještě milostivě hledalo místo.
0/0
19.4.2012 6:27