Diskuse k článku

Podraz na ovzduší, a to napříč partajemi

Velké firmy nebudou ničím nuceny přecházet na šetrné technologie. A na rozvoj drobných ekologických investic vyschnou zdroje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

J35i20b 73J61i40b 5164964407737

Prostor druhé straně dán byl, leč o něj nestála
„…ČESKÁ POZICE snažila na ministra Chalupu obrátit, leč jeho telefon byl v sobotu po pátečním shonu mlčenlivý. Záznamník se ozýval i na telefonu expremiéra a předsedy Teplárenského sdružení ČR Mirka Topolánka. Neboť jemu, nikoli Chalupovi je přičítán neúspěch vládního návrhu zákona.“ Víc netřeba dodávat. Snad jen, kdo chce vidět, ten vidí, kdo nechce vidět, ten nevidí, pane Martine Hájku. 
0/0
12.2.2012 18:24
Foto

Martin Hájek1

Není to pravda
Můj telefon je k dispozici na stránkách a byl zapnutý. Kdo chce, hledá zůsoby, kdo nechce, tomu se hodí důvody. Pokud by ČESKÁ POZICE měla opravdu zájem, mohla si názor Teplárenského sdružení přinejmenším přečíst na jeho internetových stránkách, případně zavolat na některý z tam uvedených mobilních telefonů. Kupodivu řadě jiných médií nečinilo problém si názor Teplárenského sdružení k této věci obstarat. To, že je předseda Topolánek na služební cestě a není právě dostupný, těžko může být omluvou pro takový novinářský šlendriján. Myslím, že argumentů máme dostatek a nemusíme se před novináři schovávat.
0/0
12.2.2012 19:32
Foto

Vlkp

Víte pane hájku,
to,c o se odehrálo v pátek v poslanecké  sněmovně  o  teplárenském združení opravdu není A  vy  to víte. Teplárenství  , v  daném případě,  sloužilo  jen  jako  fíkový list.  Jde o vedlejší produkt.A vy  to  víte, Nechápu tedy, proč  děláte  takovéhle  vlny.Podle men byl  autor  zybtečně moc  korektní.Já to  pojal  z  úplně jiného  úhlu. Jak zjistíte  zde:http://vlkovo.bloguje.cz/919797-co-vadi-a-co-ne.phpResp.  v první půli toho odkazu.  Ta  druhá  s e týká  něčeho jiného.  Ovšem  se stejnou  diagnozou.
0/0
12.2.2012 20:40