Diskuse k článku

Piráti oslavovali Libora Michálka

„Drobilův kat“ postoupil s náskokem do druhého kola senátní přestřelky a na Vltavě zavládla bujarost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Sedlackovao

Ale on se vymezil - doporučuji Volební kalkulačku a uvidíte
Na začátku hlásím konflikt zájmů-v obvodu jsem kandidovala taky-akorát moje volební témata jako -sazby DPH, zdravotnictví, hazard, Evropská integrace- zrovna moc nikoho nezaujala, no ale tak to holt je a nedá se s tím moc dělat.Udělala jsem si volební kalkulačku a prošla odpovědi spolukandidátů a u kandidáta koalice SZ-Piráti-KDU ČSL je to celkem maso-u mě jasně vede požadavek na zákaz interupce.  To mě osobně už celkem stačí.  Ale i další odpovědi svědčí o tom, že se jedná vskutku o "liberálního" kandidáta. 
0/0
14.10.2012 8:06
Foto

Madam,
nic špatného jste neudělala, akorát jste trefila na soupeře, s nímž se málokdo z nás může rovnat, a kromě toho - jste poněkud nudná. O trapnosti podrazáckých útoků na vítěze volebního klání nemluvě.
0/0
14.10.2012 10:50
Foto

Sedlackovao

No řekněme, že já se většinou zajímám o názory kandidátů.......
....pokud je fakt, že mě ve volební kalkulačce zajímalo, co si vámi adorovaný  kandidát myslí o cca. 38 věcech, které se celkem podstatně dotýkají života v ČR, pro Vás osobně výraz nudnosti, tak jsem prostě nudná, s tím holt nicuž neudělám.  Rozhodně ale nemůžete voličům ve volebním obvodě č. 26 upřít právo vědět, jaké názory na podstatné věci má kanditát do horní komory parlamentu a jistě se v případě takto vyjímečného a odvážného kandidáta není čeho bát.Ostatně očekávám, že media nám v následujícím týdnu tohoto kandidáta představí i s celým komplexem jeho názorů na "věci veřejné". Anebo i to je z vašeho pohledu  nudný požadavek?
0/0
14.10.2012 11:43
Foto

Keram

Kdybyste se zajímala radši o
Kdybyste se zajímala radši o fakta, p. Michálek jasně garantoval, že pokud bude téma, kde nebude shoda těchto tří stran (interupce) tak se hlasování zdrží. Protože samozřejmě piráti jsou liberární strana a lidovci jsou naopak ultrakonzervativní.P. Michálek má jiné ambice než aby hlasovat o všem, chce prosazovat svůj základní program a ten stojí na úplně jiných tématech, než legalizace léčebného konopí, nebo zákaz interupce.
0/0
15.10.2012 14:15