Diskuse k článku

Petr Nečas označil manažera ŘSD Jiřího Veigerta za chapadlo kmotrů. Právem?

Jak to bylo s (ne)odvoláním provozního ředitele ŘSD? Veigert odmítá, že by při zadávání výběrového řízení na správu pražských tunelů pochybil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Milota

Myslím, že story je jasná.
Myslím, že story je jasná. Šíbr peltovské vizáže Vajgrt na jedné ze svých mnoha zastávek na cestě po dobře placených místech zatoužil po šéfovském místě nejvšším. Jako správný zmrd začal šířit zprávu o tom, že Čermák (připadá mi že by to mohl být slušný člověk) bude odvolán a on zaujme jeho místu. A vykoledoval si tím naprosto zasloužený vyhazov. V Pardubicích pak odmítl převzít odvolací dopis a honem spěchal k doktorovi pro neschopenku. Pro veřejnost se ovšem pořadí akcí musí obrátit a odmítnutí převzetí se nahradí kluzkým prohlášením, že mu nebylo nic předáno. Nebylo, když to odmítl. Nicméně odmítnutí před svědky je právně postaveno na roveň převzetí. Takže pak se alespoň honem hodit marod. Řešení typické pro flutuanta a nemakančenka, ovšem spíš na úrovni pomocné síly v nádvorní četě. K tomu další lži a účelově převrácený výklad jednání s dalšími osobami.  Není to tak špatný nápad dát hajzlovi prostor v médiích aby se odkopal sám.
0/0
11.7.2013 6:13
Foto

Ondrejv

Pro závistivé je story vždy jasná
Jsem velmi rád, že člověk, který neumí ani správně napsat jméno jedince, kterého obviňuje (zřejmě pro nahození ležerního "mámvpažizmu"), se ohání argumenty stylu "Vím vše, i když ani jednho z jedniců neznám".Pokud by Vám bylo známo, co znamená pojem TOP management a TOP manager, tak byste zřejmě věděl, že lidé pohybující se v TOP managementu obsazují vysoká, dobře placená místa a to z jednoho prostého důvodu. Mají vystudované určité školy a disponují jistými znalostmi, což se o Vás zřejmě říct nedá.Z typu lidí, jako jste VY se mi opravdu dělá špatně, protože takových závistivých blbců (čtěte hajzlů a zmrdů) se najde opravdu velmi mnoho. S přáním hezkého dne OV
0/0
25.7.2013 13:23