Diskuse k článku

Petr Lessy si posiluje PR

Policejní prezident využil příležitosti a veřejnosti sdělil, že za ním stojí prezident Václav Klaus a klub pražských spisovatelů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Ondráček Zdeněk

Lessy hraje o hodně.
Tak se zdá, že se plně povrzují mé myšlenky z příspěvku zveřejněného na portálu ČP dne 18.7.2012  http://www.ceskapozice.cz/domov/pravo-bezpecnost/politicky-tlak-na-lessyho-zacina-nahanet-hruzuTlak Kubiceho na odchod Lessyho z funkce hraničí s trestným činem, a to nejméně útisku. V této chvíli chci hlavně věřit, že pan policejní prezident je takový profík, že si shromážil dostatek důkazů, protože tady už půjde do tuhého. Kubice bude svůj tlak na Lessyho stupňovat a celá věc může skončit až u soudu (tedy pokud Lessy jako obvykle necouvne). Oproti Kubicemu má však Lessy jednu výhodu. Kubice není moc chytrý a když promluví, je to obvykle perla. Tím pádem bude mít veřejnost na své straně.  Myslím, že policejní prezident Lessy by nyní měl být velmi ostražitý a pečlivě vážit každé slovo a každý svůj čin. Zde nejde totiž jen o Lessyho, ale o další funkčnost a nezávislost Policie ČR.Pane plukovníku Lessy v tomto máte moji podporu, zde již není kam couvat.
0/0
10.8.2012 16:01
Foto

Byvaly

Trochu jsi mě zklamal.
Asi zapomínáš, že díky Lessymu se k funkcím dostali zpátky gauneři typu Martinec a myslím, že to jsou lidi, kvůli kterým jsi ty a Petr Vincenz opustili řady policie.
0/0
10.8.2012 17:44