Diskuse k článku

Pelta má ze stavebních parcel zase pole

Krajský soud v Praze zrušil v Černolicích územní plán ve sporných lokalitách. Rozhodnutí se dotklo i pozemků šéfa českého fotbalu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Lusk

Věřím, že obyvatelé, kteří o
Věřím, že obyvatelé, kteří o podobné spory "nejeví příliš zájem", ho nejeví proto, že se jedná o spory především osobní a ne, že někdo hájí veřejný zájem, zájem obce či zájem svých spoluobčanů. Troufám si tvrdit, že většina aktérů jedná jen a pouze ve SVÉM vlastním zájmu a ve SVŮJ vlastní prospěch. Tvrzení jako "chráníme krajinný ráz", apod. považuji pouze za prostředek, jak neinformované občany, kteří zatím "příliš nejeví zájem" získat na svou stranu. Ať si každý sáhne do svého svědomí - převážná většina z těch, kteří tu orodují za "ochranu krajiny", by v případě, že by mu patřily pozemky, jaké má nyní Aldstaedter či Pelta, by se je snažil také zhodnotit a udělal by vše proto, aby byly stavební (ať už je to proti veřejnému zájmu a ochraně přírody či nikoliv). Hezký den všem :)
0/0
20.5.2013 10:59
Foto

Sisokah

Můžete být konkrétní?
V čem spočívá onen zištný SVŮJ zájem a SVŮJ vlastní prospěch například pánů Mudra, Horníka, Jirase, Renelta či Pavlase, kteří se zjevně o věc zasazují.Jak na tom mohou "vydělat" jinak , než že zachovají to, co z Černolických luk a polí zbývá pro další generace?Můžete nám "neinformovaným občanům" podat nějaké nové informace, které ve sporu již tisíckrát nezazněly? Pelta i Alsteadter si koupili louky a pole. Změna těchto ploch ve stavební pozemky evidentně a prokazatelně ve veřejném zájmu není. Jinak by nebylo třeba obávat se referenda...
0/0
20.5.2013 11:49
Foto

Sisokah

0
0
0/0
20.5.2013 12:55