Diskuse k článku

Okamura na Hradě přinese státu 108 miliard. Kdo dá víc?

Stačilo by, aby se na „svého“ prezidenta přijela podívat do Prahy polovina japonské populace. A schodek státního rozpočtu je pryč.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kopis 20.1.2012 22:49

Konečně někdo kdo finance přináší

Zatím tam byl vždy někdo kdo odnášel!
Mene Tekel 20.1.2012 20:35

Okamura presidentem ?, A PROČ NE!?

Vezměte si jako příklad Brazilii. Zde se usadila jedna česká rodina ,která předcca 100 lety odjela z jižních Čech "za lepším" za moře. Rodina měla obyčejné jméno Kubíčkovi. Syn tehdy velmi malý později vystudoval medicinu,aby se pak vrhl do politiky a dotáhl to až na PREIDENTA BRAZILIE.Zní to jako pohádka, ,ale je to realita: JUSCELINO KUBITSCHEK    se stal presidentem a jeden z jeho velkých činů byl,že prosadil výstavbu nového hlavního města uprostřed pralesů Brazilianu. Architekti nejzvučnějších jmen (Corbusier ...)toto město vyprojektovali.Tedy když Čech z malé vesničky jménem Kolný to může v tak lidnaté zemi dotáhnout na presidenta,PROČ BY NEMOHL BÝT VZDĚLANÝ, INTELIGENTNÍ A PRACOVITÝ/ A ZDÁ SE I POCTIVÝ !!! / ČECHO-JAPONEC  PRESIDENT V ČESKÉ REPUBLICE?Už ta jistota (téměř! ) že není spojen nitkami s politickým podsvětím ČR, muu voličů bude dávat sympatie a preference ve volbách! Protřelí politici ho jistě budou  - a už to i dělají - dehonestovat, ale je otázka zda mu právě toto nepomůže!Když vidím, kdo se z bývalých či současných politiků na křeslo presidenta tlačí, pak bych panu Okamurovi svůj hlas nepochybně odevzdal!
Wulong 10.1.2012 22:31

Fischer

Kariérní komunista na Hradě - nehoráznost !!!!!!
Lojza Z Paseky 11.1.2012 16:02

Chmm

A předseda ústavního soudu, evropský komisař,  předseda senátu, místopředseda poslanecké sněmovny, majitelé 94,5% českého průmyslu ...Probuďte se pane. Žijeme v neokomunistické době. 
Jakub Kaminski 10.1.2012 15:42

Fischer

Nevím, zda anketu Mladé Fronty iDnes zahltili fanoušci statistika a trafikanta Fischera nebo zda jej český lid skutečně tak miluje, ale pro mne bude jen "velmi velmi kvalitním kvalitním vykonavatelem vůle" Topolánka, Paroubka a Klause v době krize vyvolané předposledním z jmenovaných... Za co bych J.F. měl být vděčný? Třeba za http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/tabule-hanby-uvn-jan-fischer-martin-bartak-jaroslav-tvrdik nebo další "dealy" dua Dalík-Barták?
V. Pátek 10.1.2012 8:17

Výrok pana Nečase je takřka dojemný.

Hlavně se nejspíš bude líbit psychoanalytikům. Povedlo se mu pana Okamuru "onálepkovat" označením, které se nejvíc hodí právě na něj.