Články autora

Takhle se prodávají hrnce, pane Brzkovský!

Ředitel Key Investments Daniel Brzkovský se bohužel nesetkal s příliš nepříjemnými otázkami a z těch, které dostal, dokázal docela mistrně vybruslit

Upřímně řečeno nesouhlasíme prakticky s ničím, co ředitel Key Investments Brzkovský tvrdí. Je to totiž v rozporu s fakty.

22.5.2011

Pandury: Co tam Dalík proboha dělal? A další otázky...

Marek Dalík označuje informace o tom, že žádal o úplatek, za nesmysl.

Z jednání, jakým byla schůzka se Steyrem, se pořizuje záznam pro nadřízeného. Udělal jej náměstek Barták? Pokud ano, komu jej předal?

19.5.2011

ČSSD navrhuje: Třídní boj!

Lákadlem pro levici by bylo sáhnout si na třetinu lidí, kteří mají majetek více než dva miliony korun.

13.5.2011

A teď tu o Šípkové Růžence, pane Babáku!

Po skandálu ODS s neexistujícími sponzory se jedná o největší aféru ve financování politické strany od listopadu 1989.

10.5.2011

Gross – Babák 1:0

Michal Babák’s explanation of where he got Kč 5.75 million to finance VV appears to belong in the realm of fiction

Expert na rychlé zbohatnutí Věcí veřejných Michal Babák odmítá odpovídat na otázky týkající se milionů, které daroval své straně.

10.5.2011

Kauza Babák bobtná do finanční megaaféry

Majitelé společnosti Bene Factum Miloš Havránek a Petr Šrámek asi proklínají den, kdy se s Michalem Babákem (na snímku) viděli poprvé.

Malér s financováním Věcí veřejných se propojuje se skandálem kolem aktivit Key Investments.

10.5.2011

V USA se prodávají iPady jako favority u nás za totáče

Buď je to geniální marketingový tah Applu, nebo soudruzi z USA udělali někde chybu a samým rozvíjením kapitalismu se dostali až do socialismu.

Key Investments nás baví. Za to, že nevrací peníze, prý mohou média.

Zastupitelstvo Prahy 10 (na snímku starosta Milan Richter) řešilo v pondělí zprávu rady o stavu jednání s Key Investments.

Možná by politici Prahy 6, 10 a 13 mohli uvažovat o insolvenčním návrhu přímo proti emitentům cenných papírů, které jim nakoupila Key Investments.

4.5.2011

Key Investments blames Czech Position for inability to pay

Zastupitelstvo Prahy 10 (na snímku starosta Milan Richter) řešilo v pondělí zprávu rady o stavu jednání s Key Investments.

Prague 6, 10 and 13 should consider insolvency proceedings against issuers of securities Key Investments purchased on their behalf

4.5.2011

Neuvěřitelné angažmá Key Investments ve fotbalové Slavii

Ředitel společnosti ENIC Matthew Collecott v rozhovoru pro ČESKOU POZICI prohlásil, že tato firma je nadále vlastníkem SK Slavia – fotbal.

29.4.2011

Bez finanční pomoci Slavia prvoligovou licenci nezíská

Na trávníku bojují o udržení Slavie v první lize Lukáš Jarolím a spol. Osud legendárního pražského klubu však nemají tak úplně na kopačkách.

Vlastníci fotbalového klubu skrývající se za Key Investments nemají dohodu s firmou ENIC na splacení dluhu ve výši 110 milionů korun.

29.4.2011

VV financing scandal linked to Key Investments

Majitelé společnosti Bene Factum Miloš Havránek a Petr Šrámek asi proklínají den, kdy se s Michalem Babákem (na snímku) viděli poprvé.

Links have emerged between party contributions by Public Afairs (VV) MP Michal Babák, Key Investments and Slavia football club 

28.4.2011

Key Investments case: hope dies last for Prague districts

Starosta Prahy 13 David Vodrážka (vlevo) a bývalý starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa nesou spoluodpovědnost za smlouvy městských částí s firmou Key Investments.

Prague districts 6, 10 and 13 are still waiting for the return of Kč 650 million they invested with opaque brokerage Key Investments

27.4.2011

MP Babák’s explanation of VV finances doesn’t add up

Michal Babák’s explanation of where he got Kč 5.75 million to finance VV appears to belong in the realm of fiction

Apart from ODS’s non-existent sponsors, the Public Affairs (VV) funding scandal is the most serious of its type since November 1989

24.4.2011

Key Investments’ incredible involvement in Slavia FC

The director of ENIC, Matthew Collecott, tells Czech Position that his company still owns SK Slavia - fotbal

13.4.2011

O autorovi

Tomáš Hlaváč

Tomáš Hlaváč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vystudoval strojní fakultu ČVUT a Právnickou fakultu UK. Po studiu se věnoval práci v obchodu a financích, po roce 1989 ve vedoucích pozicích. Byl postupně ředitelem Škofinu, ING Lease ČR, obchodním ředitelem Credit Suisse Live and Pensions a poradcem realitního fondu CPDP. Od roku 2010 je na volné noze a ad hoc se věnuje fúzím a akvizicím.