Články autora

Nebojujeme pro vítězství, ale pro radost z boje

„Nejvyšší formou bojového umění je mentálně donutit soupeře nebojovat,“ říká v rozhovoru s ČESKOU POZICÍ Petr „Khru“ Macháček.

19.3.2011

Tato vláda musí padnout!

V sobotu proběhla v Praze demonstrace proti chystaným vládním reformám. V reportáži ČESKÉ POZICE si poslechněte názory demonstrujících.

8.3.2011

Luxusní odhalení v Pařížské

Víte, co se stane, když české modelky svléknete do nejerotičtějšího prádla na světě? Video ČESKÉ POZICE z přehlídky značky Agent Provocateur.

13.2.2011

Ministr Dobeš obhajuje nestandardní odměny svých podřízených

Ministr Josef Dobeš musel na tiskové konferenci odpovídat na nepříjemné dotazy ohledně vysokých odměn své poradkyně.

12.2.2011

Není prezidentská knihovna jako prezidentská knihovna

Podnikatel Peter Kovarčík v rozhovoru pro ČESKOU POZICI přibližuje svá jednání s Václavem Klausem na téma jeho budoucí prezidentské knihovny.

29.1.2011

Vzkaz z podsvětí pro kritika armádních nákupů

Nejprve vysokého úředníka resortu obrany sledovaly neznámé osoby, pak v jeho autě policie nalezla nelegální zbraň. Jaroslav Štefec popisuje podezřelé souvislosti svého případu.

21.1.2011

Stacey: Cabaniss was advised there would be no investigation

Weston Stacey says that the corruption allegations concerning Barták are not an attempt by the US government to interfere in Czech politics.

19.1.2011

Češi pod pyramidami

Víte, jak se odkrývá egyptský starověk? Ve videu z filmu Policajtova studna přibližuje práci egyptologů profesor Miroslav Bárta.

15.1.2011

V ráji pravých gentlemanů

„Holičství jako pánská služba po revoluci prakticky vymřelo,“ říká Tomáš Kožíšek, jenž salonem Thomas’s Barbershop odstartoval českou renesanci pánského nebe.

12.1.2011

Kultovní značka poprvé v Česku

ČESKÁ POZICE navštívila nový butik Freedom & Porridge, který v Česku nabízí legendární americkou módní značku pro mladé Abercrombie & Fitch.

23.12.2010

Odstartovaly PirateLeaks

Záběry ČESKÉ POZICE z okamžiku, když se v pražském kině MAT stala Česká republika jednou z prvních zemí Evropy, která napodobila „práskačský“ web WikiLeaks.

21.12.2010

Exkluzivně: záběry PirateLeaks

ČESKÁ POZICE měla jako první možnost prohlédnout si stránky PirateLeaks čtyři dny před jejich spuštěním.

17.12.2010

Cristina Muntean welcomes viewers of www.czechposition.com

Please send us your comments and suggestions, we are here for you.

10.12.2010

Weston Stacey: O „kauze Barták“ chtěl Cabaniss hovořit už v roce 2008

Šéf American Chamber of Commerce v ČR hovoří o marné snaze exvelvyslance USA Cabanisse upozornit české špičky na nestandardní Bartákovo jednání.

Dekonstrukce v Praze

Agentura Minty představila v Praze švédskou návrhářku Magdu Marnellovou.

4.12.2010

O autorovi

Richard Cortés

Richard Cortés | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Multimediální expert ČESKÉ POZICE. Po studiích výtvarného umění působil dvacet let v Kanadě. Navrhoval multimediální instalace, výstavy, plakáty, prodejní interiéry. Vytvářel animace, dokumentární a vzdělávací pořady a první interaktivní internetové happeningy. Po návratu do České republiky byl art direktorem týdeníku Euro. Aktivně se věnuje hudbě.