Diskuse k článku

Nebezpečné siločáry v okolí zavražděného politika Romana Housky

Při rozplétání případu násilné smrti vlivného člena ústecké ČSSD je dobré si připomenout politikovu kontroverzní minulost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V.Hricák 19.11.2013 14:26

Nechoď Vašku s pány na led,

mnohý příklad známe...Nic jiného mne nenapadlo.Houska si asi myslel,že je kmotrem a někdo mu navždy vysvětlil,že byl jenom kmotříčkem.Krom jisté dávky uspokojení,že je o jednoho lumpa na světě méně,mám zase o něco klidnější spaní,že žiju v právním státě,kde nelítostná ruka spravedlnosti měří všem stejně.Co myslíte!Najde se Houskův vrah?Nebo to vyšumí,jako u Mrázka?
Zlý Kukuč 19.11.2013 17:41

Najít může jen ten, kdo hledá

a tady se moc hledat nebude. Jako Mrázek i Houska asi sbíral kompro na leckoho, až našel něco opravdu důležitého.......nebo možná jen kecal, že našel něco důležitého a někdo mu uvěřil.....stejně jako Mrázek. Nakonec se našlo kulové.
V.Hricák 20.11.2013 5:52

V případě Mrázka mám jiný názor

Mrázkův archiv prý sdílel nějakou částí i Pitr.To se proslýchalo ještě v době,kdy byl Pitr zadržovaný ve Švýcarsku a kde on sám prohlašoval,že mu jde,v případě jeho vydání do Čech,o život.Tenkrát jsem si sám tipnul,že pokud je na řečech o Pitrovo vlastnění Mrázkovo archivu něco pravdy,tak,buď do Čech nedorazí,nebo dorazí a jeho případ u soudu vyšumí.No a stalo se.Pitr byl vydán a nakonec byly všechny jeho kauzy dořešeny velice diplomaticky dle zásady:Vlk se nažral a z kozy opravdu moc neubylo.A protože je,alespoň prozatím,naživu,byl chytřejší než Houska a udělal si nějakou pojistku.A teď mi řekněte,kdo nám doopravdy vládne.Kdo doopravdy ovládá policii,justici a další důležité státní instituce?Mezi politiky bych moc nehledal.To jsou jenom loutky ve službách někoho většího.Bezejmenného.Dozvíme se někdy koho?Mimochodem,na demokracii v Čechách jsem nikdy moc nevěřil.Po Pitrovi se rozplynuly i poslední naděje,že jsme vůbec kdy nějakou měli.