Diskuse k článku

Na schůzi sněmovny bude v sázce existence státu

Radek John ani jako poslanec neztrácí smysl pro dramatické situace: spojuje vydání Vlasty Parkanové s právem na existenci tohoto státu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Vladimir1950

Jen politovat
Vašeho bývalého kolegu Johna lze jen s úspěchem politovat..Taková hromada hlouposti se jen tak nevidí,nejspíše ztratil soudnost. Tak mne napadá,když byl ten populární novinář, byl opravdu autorem reportáží,co byly vysílány nebo jen personou pro veřejnost? Teď už zdaleka není tak mediálně viditelný, kdysi mu stačilo jeho jmémo,teď se musí vnucovat..Myslím, že je už  ztracený  jak pro politiku,tak pro novinařinu. Zatím se drží jakž, takž, ale pomalu a jistě skomírá..Smutný konec novináře a ještě smutnější politika, protože vlastně politikem nikdy nebyl..
0/0
11.7.2012 12:57
Foto

Vlajan

Netřeba komentovat
Ještě dlouho se bude v Česku používat přirovnání "jsi mimo jak Radek John".K osobě Johna není co dodat. Nedá se sním diskutovat, nezná smysl vyslovovaných slov a jako novinář  používá hodně synonym. Takže nevíte co vlastně chtěl říci.Proto jeho výrok o tom, že stát nemá nárok na existenci nelze ani komentovat. Nesmysl nelze vyložit.V parlamentních listech dokonce prohlásil "všichni poslanci by měli hlasovat o vydání". Prohlášení totalitního novináře v tom smyslu, že  by se neměli poslanci rozhodovat podle svého názoru.Hlavním důvodem těchto aktivit Johna je snaha se mstít TOP 09 za zešměšňování ve vládě a na veřejnosti v době kdy se pokoušel vykonávat fuknci ministra vnitra.
0/0
11.7.2012 11:14
Foto

Hlavně, ať již dojde na modré členy zločinecké organizace ODS
http://justicnimafie.cz/?cz_novinky,43 
0/0
11.7.2012 10:48