Diskuse k článku

Může se z Alexeje Navalného stát „ruský Mandela“?

Ačkoliv ruská vládnoucí moc neprojevila slitování, odsouzení jednoho z lídrů opozice k pěti letům vězení nezpůsobí politické zemětřesení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

M96í11r58a 36K88o10z35á74k 2641839887102

Komické, že se každý
kdo se dopustí nějakého zločinu, se dle našeho tisku stává obětí politického procesu. Ale nikdo k tomu nepodá důkaz, že se obžaloba nezakládá na pravdě, poukazuje na chyby. A srovnávat Navalného s Mandelou je sprosté zneúctění Mandelova boje s rasismem a zneúctětění miliónů Rusů, kteří svobodně si Putina. Ale to novodobým ideologickým zabedněncům nedochází.
0/0
23.7.2013 11:07
Foto

Tonda Iblea

ááále běžte všichni do prdele s jediným spravedlivým
Každý, kdo chce jít do vysoké politiky, by měl být absolutně čistý. Jinak na minulost dojede a skončí v base. Ti "čistí" u moci, jej řádně zrentgenují, checheche.Nemám detailnější informace o cause Navalnyj, ale v té krádeži dřeva má zřejmě prsty, v Rusku se o tom mluvilo  dávno.Já má detailní informace  od přítele z Ukrajiny o cause Tymošenková. Taky jediná spravedlivá, jediná čistá.Můj přítel, soukromý advokát, mi několik let před tím, než se dostala Julča do kriminálu, vykládal, jaká je to kurevská mafiánka, stojící za mnoha zločiny. Prý zdůvodňovala svoje zločiny tak, že je organizuje v zájmu prosazení liberální evropské politiky, checheche.Navalnyj bude taky takový hajzl. Je smutné, že kokoti tvářící se jako ochránci lidských práv, nechtějí vidět zločiny těch, které hájí.
0/0
21.7.2013 16:29
Foto

Bichat

Bohužel,
na to, abych k Navalnému vydoloval nějakou sympatii překračující formální zdvořilost - na to bych musel sympatizovat s jeho idejemi a důvody. Původní "jablokovský" liberál, který se pak přeformátoval na nacionalistu a xenofoba - to těžko bude můj kamarád. Jinak je samozřejmě hnus, jak s ním režim zachází, nepopírám ani to, že udělal leccos smysluplného a užitečného... Leč velký příběh o Dobru a Zlu tu nečuju.
0/0
20.7.2013 20:39