Diskuse k článku

Mušketýři z protikorupčního fondu: Všichni za Randáka!

Podle zakladatele nadačního fondu Karla Janečka je protikampaň kanceláře Šachta & Partners důkazem, že se fond strefuje do černého.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Vladimir1950

NFPK velmi potřebný..
Pánům kmotrům začíná být tak trochu úzko, proto se snaží fond a jeho představitele zdiskreditovat. Jsem rád, že se jim to nedaří, neboť mne to utvrzuje v tom, že fond je "čistý" a má smysl. Vážím si jeho představitelů Janečka, Bernarda, Krause a také pana Randáka. Kmotři se ho snaží prostřednictvím podplacených novinářů dostat do pozice "nedůvěryhodného hlupáčka". Ale moc jim to nevychází, čemuž jsem upřímně rád.Pane Randáku a NFPK,  jen tak dál!Jsem rád, že alespoň v České pozici se objevil článek o činnosti NFPK, když jiná, nejspíše podplacená média drží "bobříka mlčení".To je můj názor, jiný názor neodmítám. 
0/0
22.2.2012 13:46
Foto

Judr. Marek Kalina

Brrrr...
S vyjádření onoho fondu lze úspěšně polemizovat. Neskutečně arogantně a lživě tvrdí, že odhalili někde nějakou korupci. Nic takového neodhalili, už vůbec ne ve spojitosti s Rittigem. Taková tvrzení nejsou pravdivá. Nic z toho co popsali není nezákonné, ale zcela jistě jsou nezákonné metody, jakým způsobem si tito novodobí estébáci k dpůvěrným informacím dostávají. Nezákonného ale zatím nezveřenili v této souovislosti zhola nic. A ta arogance, když tvrdí, že se proti nim vede kampaň, protože ťali do živého. Kdo by se nebránil, když je mu poškozován zcela legální byznys, nebo aspoň takový, o kterém nelze nic nelegálního prokázat...?
0/0
22.2.2012 14:42
Foto

Knight

Kazdy si udela obrazek sam
Nicmene pokud se ti lide profiluji jako danovi rezidenti v Monaku a nejsou jimi jedna se o danovy unik a pokud jsou ty spolecnosti o kterych se bavi rizeny z CR mely by tady take podavat danova priznani a danit sve zisky.Treba to delaji to ja nevim, nicmene pokud ne, tak to samo o sobe nelegalni je.Pokud pomijim celou ucelovost vsech transakci.
0/0
22.2.2012 16:30
Foto

Emma.K

komentář
Tak tenhle komentář vůbec nenapsal někdo ze Šachta & Partners :-D :-D
0/0
22.2.2012 17:21