Diskuse k článku

Mikulášská na Hradě: Jakýs takýs obraz Vladařových myšlenek

Od lyriky k „poezii všedního dne“ – pokud návrhy šéfa ČSSD Sobotky dopálí prezidenta Zemana, mohl by mu pověření jednat o vládě odejmout.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Vaněček Šauerová 9.12.2013 3:36

Kontrolní otázka :

Kdopak že nám to tady promlouvá ? Pane prezidente, novou vládu jste pochválil, označil jste její členy za odborníky. Mluvil jste premiéru Jiřímu Rusnokovi do jejího složení?Absolutně ne, o některých ministrech jsem dokonce ani vůbec nevěděl. Pokládám to za naprosto správné, protože premiér není loutka v prezidentových rukou. Má svaté právo rozhodnout o složení své vlády.Pane prezidente, novou vládu jste pochválil, označil jste její členy za odborníky. Mluvil jste premiéru Jiřímu Rusnokovi do jejího složení?Absolutně ne, o některých ministrech jsem dokonce ani vůbec nevěděl. Pokládám to za naprosto správné, protože premiér není loutka v prezidentových rukou. Má svaté právo rozhodnout o složení své vlády.http://www.novinky.cz/domaci/307453-zeman-koalice-se-101-podpisy-ma-urcite-nadeji-na-pokus-o-sestaveni-vlady.html No, protože má tenhle pán své spoluobčany za blbce, idioty, prostitulky a hnůj, zřejmě má taky za to, že paměť tohoto póvlu nesahá ani pár měsíců nazpátky.Jestlipak se najde novinář, který tomuhle žvanilovi, který se pošklebuje ústavě a jenž se ji pokouší vykrádat uplatňujíc přitom mentalitu kapesního chmatáka, jeho slova připomene ?
P. Michal 7.12.2013 22:03

Rusnkokovo hulvátství vůči pohřbu Mandely dokresluje, s kým

jsme se ocitli v jedné zemi. Nikoliv státu, protože o tom ještě ústavní debata neskončila a asi bude trvat i když český stát vezme spravedlivou odměnu. Když nacionální spiknutí po r. 1918 vymyslelo, že změní poměry národností a jazyků, zavedli pozemkovou reformu. Což v pořádku, pokud by byla zákonná transparentní, spravedlivá, legitimní. Ale v česku jinak. Profesor právnické fakulty KU Jan Krčmář, zavedl termín "zábor". Zároveň se holedbal, že jeho obsah  je neurčitý a "PRÁVNĚ NEJASNÝ". "je jisto, že pod tím slovem si každý může mysliti, co chce" , s uspokojením připojil neblaze známý poslanec Modráček. Jak probíhala si gramotný načte, zločin za zločinem obratně maskovaným. To dnešní atak církve je jen čaj, dětský. Tolik traďice, co na takovém hnoji může vyrůst? Pan Krejčíř, a jeho advokáti, vždy vyloží cokoliv v jeho prospěch. Pan Houska bude mít od soc dem pomník, kdo jiný udělal tolik pro stranu?
Leoš Jaroš 7.12.2013 11:52

Já tedy vládu arogantů,

kteří,  stejně  jako ti před nimi, dělají  dlouhý nos  na  prezidenta,  na občany, s otevřenou náručí nečekám. Ukazují od začátku, že ať se děje, co se děje, oni si budou navzájem podřezávat pouze politické krčky.  Trochu mi to připadá jako u přerostlých svazáků v blahé paměti. Za těmi stál řídící důstojník, tedy většinou. Kdo stojí za touto  gardou? Normální člověk by mohl očekávat, že se  i nejprve pokusí s prezidentem jednat, jak si představují budoucí politiku a spolupráci a pak budou nominovat.  Zatím se chovají,   jako kdyby jim tento stát a politika patřily, protože cítí v zádech podporu? Kulturní úderky, TOP, většiny  voličů, neobliby prezidenta   nebo koho?    Proč   předem připravují  prostřednictvím médií národ na  jejich boj, vyhrožují žalobou na prezidenta, aniž by bylo jasné, komu že jdou sloužit a jestli národu za tu případnou lázeň stojí?    Nemohli by se,  či neměli by se, v  zájmu    národa a  politiky chovat jinak? Pokud nikoli, dopadnou jako nepoužitelný kníže a jeho pan čistý.        Absolutní moci nikdy nedosáhnou. To jim volby ani média ještě neřekly? To platí i o těch, co jsou přilepeni na záda prezidenta a věří, že je k moci dotáhne sám.