Diskuse k článku

Livia Klausová nechce na Hradě němčinu. My zase omilostněné kamarádky!

První dáma republiky, manželka velikána české pravice, vyjádřila podporu levicovému kandidátovi Miloši Zemanovi. Nic proti, ale...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Landye Caravaggio Vaněk 21.1.2013 23:53

O čem to je a o čem to není.

Není to předně o tom, jak se má chovat  "první" dáma, ale jak se má chovat  DÁMA .  Možná, že by se jí také dotklo, kdyby o ní někdo z řad veřejně známých lidí řekl, že "nevypadá jako dáma, ale jako ropucha" ... Asi se v tom ČEZu praktikují jiné vzorce chování .. při vysedávání v dozorčích radách ...Kdyby se Klausová svlékla na "václaváku" donaha, vyšlo by to nastejno. Komunistům byla neomalenost vždycky vlastní - a Klausojc rodina - nejsou žádní pravičáci.  ...  A o tom to je.
L. Novák 22.1.2013 8:51

Řešit národnost první dámy je absurdní,

zlobí se Špaček na Klausovou... (Lidové noviny)Lidovky.cz:"Takže myslíte, že vyjádření Livie Klausové bylo nešťastné?     Absolutně! Absolutně... Mimochodem, při všech těch protokolárních povinnostech, kde hraje první dáma svoji roli, protože ona přece neúřaduje na Hradě, ale její role se projevuje při kontaktu s jinými hlavami státu, tak tam se čeština stejně neužívá. Tam nikdo česky nepromluví, mluví se pouze cizími jazyky a ty paní hraběnka umí skvěle. ..."