Diskuse k článku

Letadla Casa nejsou jako Pandury. Ví to Miroslav Kalousek?

Ministr financí obhajuje Vlastu Parkanovou špatným příkladem. Obrněnce nakupoval stát v soutěži, letouny v jednacím řízením bez uveřejnění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Martin Cabejšek

Casa nejsou Pandury, protože vejvar byl jak z Gripenů a ...
...politická zodpovědnost byla jak na Promopro.   Co je to 658 milionů v prostředí českého organizovaného zločinu? Tato suma už v našich poměrech dávno působí jako kapesné.  Čtenáře by však nesporně zajímalo, jak se z jejich kapes podařilo vyčarovat 2 miliardy korun povedené čtyřce Martin Roman, Petr Kellner, Patrik Tkáč a Křetínský. Poté co ČEZ prodal podíl v dolech Mibrag o 2 miliardy levněji.   Není důležité zajímat se jen o financování politických stran, ale také o financování médií, která jsou také součástí veřejného prostoru a je zde veřejný zájem vědět, zda-li někdo ze státu ukradených peněz nesubvencuje zavádějící zpravodajství. Např. na MF Dnes by člověk analýzu Mibrag-ského dobrodružství "temelínského piráta" Martina Romana hledal marně. Proč tomu tak asi je? A zdaleka to není jen MF Dnes a Lidovky, cinknuté zpravodajství se šíří z nejrůznějších "pozic". Stačí jen připomenout pochody demonstrujících před budovu ČT.   V této zemi se věci nezlepší k lepšímu dokud se neocitnou v klepetech i takoví machři jako jsou šéfredaktoři některých novin, časopisů a informačních webů, společně se "špičkovými" zadavateli bezúčelné reklamy, kteří se s nesmírnou lehkostí pohybují v nejvyšších patrech českého organizovaného zločinu.   A není to jen Páral, Kmenta, Tabery a Čásenský o kterých česká veřejnost mluví...   Do určité doby může i nesporný gauner Rath plakat, že on je jen malá čudla. Ano proti  těm velkým je malá čudla naloupenými obnosy, a proti těm mediálním, které podle svých vlastních slov, musí přeci před volbami "nakrmit", je možná zase malá čudla cynickou prolhaností.   Ovšem přijde den, kdy zjistíme, že si "za to nemůžeme sami", oproti mínění Davida Kollera, protože kdo byl důmyslně obelháván a maten, ten skutečně nemůže být činěn za svá volební pochybení zcela zodpovědným. A pak bude potřeba vymést svinčík nejen ze státní správy, kam se podle BIS infiltrovala mafie, ale také média, které mafie zjevně nedokázala opominout.
0/0
19.6.2012 13:50
Foto

P97e61t14r 77B12u45š59t35a

Pro informaci
Čtenáře, které by zajímal prodej podílu v Mibrag, odkazujeme na článek ČESKÉ POZICE ze září 2011, kde o tom píšeme dosti podrobně.http://www.ceskapozice.cz/byznys/energetika/cez-prodal-mibrag-pod-cenou 
0/0
19.6.2012 15:22
Foto

Martin Cabejšek

Hmmm...Tomu říkám analýza.
Dvě třetiny článku zabírá vyjádření ČEZ a tiskového mluvčího EPH. Ti nám určitě poví pravdu!
0/0
20.6.2012 12:00