Diskuse k článku

Kosmetická ofenzíva ODS. A nemůže být jiná.

Pro lidi určitých zájmů možná „modří“ přestali být perspektivní a v očekávání volebního neúspěchu se přeorientovávají na jiné partnery.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Šífák

Názor na činnost vládnoucích politických stran
Pan Nečas a pan Kalousek se hledali opravdu dlouho. Jedná se o představitele stran, které nás navracejí do dob kapitalismu minulých dob. Ti nás skutečně dostanou na nějakou úroveň, bohužel na úroveň rozvojových zemí. V poslední době se zašíná aktivněji projevovat i neúspěšný kandidát na prezidenta republiky, pan Švarcenberg. Stále jsou to zástupci nejbohatší třídy a ne tzv. "plebsu." Jen pro příklad progresivního zdanění. Premiér musí být chudý duchem, když se opováží nazvat toto reálným socialismem. To jsou pravicoví představitelé zemí jako je Německo, Francie, Anglie, Švédsko a i USA socialisté? Pan Kalousek, i když mu musí být jasné, že jejich směřování, je cestou do pekel mi připadá jako papoušek po mozkové mrtvici. Občané naší republiky by měli procitnout a začít se chovat tak, jak by se zachovali Francouzi. Opět vyrazit do ulic a již necinkat klíči, ale v rukou mít něco, co tzv. táhne.Je nutné tuto prospěchářskou chásku vyhnat a donutit je k tomu, aby za svoji, bohužel již dlouhodobou činnost, složit občanům účty.Ale velice rychle, neboť jejich činnost škodí lidu této krásné vlasti ještě více, než se to podařilo "amnestií" bývalému prezidentovi Václavu Klausovi, který je vlastním otcem těchto zločinů proti lidu České republiky.Ten tuto činnost odstartoval. Komu se nyní daří? Zlodějům, lumpům a syčákům, kteří nám bohužel vládnou.       Antonín Mack Strašice
0/0
31.3.2013 7:50
Foto

Ohřívání mrtvoly
Pan Nečas by si měl zažádat o vrácení školného.Myslí si totiž, že když ohřeje mrtvolu na 37 stupňů Celsiových, mrtvola ožije.ODS skončila - jednou a provždycky.
0/0
30.3.2013 18:13
Foto

Goeg 8670477689869

Ja bych to zase tak cerne
Ja bych to zase tak cerne nevidel. Pred volbami ODS vytahne svoji stokrat obehranou pisnicku o navratu komunistu k moci a o navratu Ceska pred rok 1989, na kterou znacna cast mene premyslivych volicu vzdycky skoci. Zatim to celkem spolehlive zabiralo. Nepredpokladam, ze to bude tentokrat jinak.
0/0
30.3.2013 15:31
Foto

Starý 68

žití na dluh nebo za cizí
ODS se promítla do sebe svoji práci ve vládě, dokud bylo, tak se žilo. Teď když není, tak není z čeho brát. Nemá cenu vypočítávat, co vše zničili už dříve. Lapkové a volební manipulátoři prakticky přešli do TOPky, alespoň v Praze. Pár solných sloupů jako šprýmař Kubera, ideolog Sobotka a specialista na vše Benda už stranu neudrží. Dobrý vojevůdce zachraňuje zálohy a nevím proč chce Nečas bojovat do posledního muže, má strach Nečas nebo ostatní, že protivník nebude brát zajatce?  
0/0
30.3.2013 12:03
Foto

Ctenarcp

Politické události bývají srozumitelné pouze v širším kontextu
Doba Jeana Valjeana: Policisté chytili v obchodním domě v Praze na Smíchově muže, který bez placení snědl 18 čokoládových tyčinek, dětské sušenky a do bundy si schoval hudební přehrávač. Protože kradl už v minulosti, hrozí mu za jeho "svačinu" tři roky vězení.Zdroj: http://praha.idnes.cz/zlodej-snedl-v-obchode-18-tycinek-hrozi-mu-tri-roky-vezeni-pew-/praha-zpravy.aspx?c=A130329_160645_praha-zpravy_eb Kořeny současných elit: Čest práci Klementa Gottwalda:1896-1946 : Pozdravy a vzpomínky presidenta Československé republiky Dr. Edvarda Beneše, předsedy ÚNS Josefa Davida a členů třetí vlády osvobozené republiky k padesátým narozeninám ministerského předsedy Klementa Gottwalda AutořiJiří Žantovský, Josef KrásnýVydavatelMin. informací, 1946http://books.google.cz/books/about/%C4%8Cest_pr%C3%A1ci_Klementa_Gottwalda.html?id=LxZOHAAACAAJ&redir_esc=y
0/0
30.3.2013 6:59