Diskuse k článku

Konečně! Policie se pustila do šetření dvou úctyhodných „rodin“.

Razie nemířila primárně na politiky a úředníky, nýbrž na hlavy organizovaných struktur – tedy na Romana Janouška a Iva Rittiga.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Ceska Pozice

Zabavne divadlo
Muze mi prosim nekdo zasveceny odpoved na otazky?1. Policie sleduje Janouska, Hrdlicku, Rittiga. Ale zatyka behem bombasticke akci v primem prenosu 7-8 trotlu, na ktere si udajne pozve 400! policajtu. Tj cca 50-60 policajtu na jednoho trotla. Z toho je jedna nadrzena milenka, ktera prahne po penezich a moci prostrednictvim slizouna, ktery ma stesti, ze je momentalne premierem.  Zbytek jsou jenom smejdi v kravatach. 2 policajti na osobu by meli stacit. Ti dva "hrdinove z Afganistanu jsou asi stejni hrdinove jako Svejk. Proc nejsou zatceni Rittig, Hrdlicka a Janousek?2. Proc neni zatceny Necas, kdyz podle udajnych prepisu byl informovan o tom, ze Nagyova vyuziva protipravne Vojenskou zpravodajskou sluzbu? Je minimalne spolupachatelem trestneho cinu.3. Proc neni zatceny Grygarek?4. A proc uz konecne nejsou zatceni Klaus, Kalousek, Kocarnik, Kellner, Tykac, Palas, Zeman, Urban, Benda, Bendl, Rebicek, Roman, Cunek, Drabek, Vondra, Tvrdik, Gross, Vesecka, Bem, Richter, Mlejnsky, Barta, Babak, Peake a tisice dalsich? Ale to uz je jine tema.  
0/0
15.6.2013 12:44
Foto

V.Hricák

Chtě,nechtě,musím souhlasit.I
Chtě,nechtě,musím souhlasit.I když je mi jasné,že vyšetřovat ránu za půl miliardy je asi složitější,než usvědčit kapsáře,dlouhodobé ticho o Parkanové dává tušit,že případ vyhnije.Tak že i nyní krotím nadšení.
0/0
14.6.2013 13:40
Foto

Kecálek

Když zatkli Ratha, tak jsem jásal
Ale je to už rok a dodnes je ticho o jeho případu. Pak šli po Parkanové a spol - a celá kauza vyšuměla. Takže radosta euforii k dnešním zatčením si ušetřím.
0/0
14.6.2013 12:31
Foto

Ctenarcp

Rittig a tisk cenin
Pane Koutníku, mediálně docela zhasla kauza "Rittigových jízdenek" pro MHD. Usnulo i vyšetřování? Jistě, odvod výpalného je jedním zajímavým aspektem. Ale neméně důležité je, že v procesu výroby se uplatňují některé "vyhrazené" technologie. Výroba ochranných prvků. Kde všude se legálně produkují takové materiály? Skutečně pouze na pracovištích s "akreditací"? Nebo i pokoutně? Jak je garantováno, že nedochází k "nadprodukci"? Dokázala by ČP ověřit, komu zadávají výrobu ochranných prvků české banky, české úřady, státem kontrolované firmy a kde se skutečně fyzicky výroba realizuje? Jaké je personální a finanční pozadí významných firem v ČR? Je také v okolí Státní tiskárny cenin vše v pořádku? Je to taková paralela s nedaněným alkoholem. Jde o důslednost účetního. Hledá, až najde.
0/0
14.6.2013 7:37
Foto

Procházka Martin

O PRAVÝCH KOŘÁNECH BYLINY ZLA,
 JEJÍHOŽ TRPKÉHO OVOTCE JEST NÁM NYNÍ JÍSTI aneb "...ale však běda člověku, skrze něhož přichází pohoršení" (Mat.18,7)Jest-li respektování hodný poznatek, že povaha věcí záleží v příčinách je ustavujících, modifikovaný pro politickou sféru pravidlem, že režimy přetrvávají s principy je zakládajícími, pak otázku po cestě k nápravě zkažených společenských forem nelze dobře zodpovědět bez identifikace pravých kořenů korupce, jež spočívá především v uznání nezpochybnitelného faktu, že samotné nástupy Klausovy či Zemanovy klientely k moci i s účelově kritisovanými oposičními smlouvami apod., nebyly tak výraznými momenty diskontinuity vývoje jako je předcházející zakladatelský nástup klientely Havlovy do mocenských posic po listopadu 89 a v žádném případě tedy nemohou býti považovány za rozhodující původce současného marasmu. Primárními, a tedy rozhodujícími, "pohoršiteli maličkých" Janoušků a Rittigů jsou příslušníci Havlovy garnitury determinující následný zejm. politický vývoj a společenskou atmosféru vůbec špatným příkladem účelového porušováním zásady vlády práva a jinými patologickými stereotypy zneužívání moci. Z této perspektivy viděno představuje největší hrozbu pro českou společnost Schwarzenbergův kroužek Havlových sirotků pochodivší zatím paradoxně z nastalé krise dobře, jakkoliv se tím nemíní, že postklausovská a postzemanovská ODS a ČSSD představují pro českou společnost dobrou příležitost. Bez důkladného zkoumání, pokorného a pro mnohé naivní bytosti bolestného uznání tohoto faktu “sine ira et studio“, není náprava poměrů, spočívající v eliminaci hlavní příčiny zkaženosti, možná.
0/0
14.6.2013 6:38
Foto

Vilem 1511820523879

chybi_uz_jen_jeden
...a to pan Háva. Jestliže nepůjde též, pak je to jeho (a Kalouskovo) drtivé vítězství - a prohra pro stát... Tak ještě jednoho, prosím.
0/0
14.6.2013 5:52
Foto

C44h78á91n 63Š40í55m19a 9104667930308

Tak doufám, že po otevření všech konzerv vykoukne i
hlava prezidenta Osvoboditele II a náčrt "jeho" ale čistě jen "jeho" amnestie.  
0/0
14.6.2013 0:25
Foto

S. Marková

Myslím si, že na ten pohyb ve společnosti
mají dost výrazný vliv protikorupční organizace i celkové "nasrání" lidí.Také si myslím ,že amnestie "nakopla" jak státní zastupitelství, tak policii.Třeba nakonec paradoxně požere ty, kterým měla pomoci.
0/0
13.6.2013 21:31
Foto

Matyas

Sdílím s Vámi radost pouze
Sdílím s Vámi radost pouze částečně. Janoušek i Rittig jsou v zahraničí a budou na nastálou situaci jistě nějak reagovat. Nečas a ODS hraje o čas. Budou se držet koryt a vlivu na silové složky co možná nejdéle. Již teď se horečně jedná. Tento stav policie nevyhovuje ani CSSD, protože se neví, kdy si přijdou pro někoho dalšího. Systém na to bude regovat. Je potřeba abychom se zbavili této vlády co nejrychleji. Budou se snažit to vysedět. Zítra odpoledne budou informace od policie a v pátek se již nic nestane. Přes víkend se naběhne na státní zástupce a policii a bude z toho bramboračka. ODSka nebude chtít volby ani od koryt. Teď jsou nevolitelní. 
0/0
13.6.2013 21:19
Foto

S. Marková

Děkuji za dnešek naší policii, přinesl naději.
Už dlouho jsem neměla takovou radost. Doufám, že události příštích dnů mi ji nepokazí.
0/0
13.6.2013 21:06
Foto

Janh

I italský či ruský mafián má
I italský či ruský mafián má nějakou, i když zvrácenou čest. Tohle je jen odpad. Zbabělej.
0/0
13.6.2013 20:32