Diskuse k článku

Knetigův případ se vrací ke státním žalobcům. Mají jej došetřit.

Městský soud v Praze zrušil rozhodnutí Obvodního soudu pro Prahu 1, který zastavil stíhání Martina Knetiga pro nepřímé úplatkářství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Romadic

Coach Outlet Online
the opportunity toCoach Outlet Onlinedemonstrate that it can play a moderate and constructive role internationally. That includes responsible action on the nuclear programCoach Outlet Onlinewhich is among the top concerns of the international community," Ban said.Iran''s nuclear aspirations have been a top issueCoach Outletfor the United States and other Western The United States, along with other permanent members of the U.N. Security Council,Coach Outlet Storehave engaged in discussions with Iran this year about its nuclear program. Western countries believe Tehran is intent on building nuclearCoach Factory Onlineweapons. Iran claims the program is only for civilian medical and energy purposes.Coach Outlet Online"For the sake of peace and security in this region and globally, I urge the government of Iran to take the necessary measures to build internationalGucci Beltsconfidence in the exclusively peaceful nature of its nuclear program," Ban said.Earlier at the summit, Iranian Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei defendedLouis Vuitton Beltshis country''s right to produce nuclear energy for peaceful purposes."The Islamic Republic of Iran considers the use of nuclear, chemicalCoach Outletand similar weapons as a great and unforgivable sin," Khamenei said.This does not mean forgoing our right to peaceful use of nuclear power and production of nuclear fuel," he said.Louis Vuitton Handbags"On the basis of international laws, peaceful use of nuclear energy is a right of every country."While defending his nation''s nuclear program, Khamenei took jabs at the United States.Coach Factory Outlet"A bitter irony of ourLouis Vuitton Bagsera is that the U.S.
0/0
31.8.2012 6:34
Foto

Judr. Marek Kalina

RE:
Pro mě je to pseudokauza. Že si někdo honil triko a plácal a plácal, to snad není důkaz čehokoli. TAkových idí hrajících si na důležité jsem třeba někde v baru slyšel...
0/0
23.12.2011 12:29
Foto

Horacy

otevřete oči
Kalino - snažíte se i ty kauty největšího kalibru zlehčovat - :)) kdo ví v čem vším jste zapleten:) posílám odkaz na přepis nahrávek:http://www.nfpk.cz/cz/knetig-michalek  
0/0
23.12.2011 11:02
Foto

Judr. Marek Kalina

Máte pravdu
Média vytvořila fikci, že když nějaký případ odloží policie nebo zastaví pro nedůvodnost státní zástupce, takže se jedná o div ne protiprávní akt. Že "očistit" se lze jen před soudem, apod..  NEní tomu tak. Státní zástupce nebo i soud má POVINNOST zastavit trestní stíhání, nadobude-li přesvědčení, že se např. skutek nestal, anebo např. že se skutek stal, ale není trestným činem. To je naprosto zákonný a legitímní postup, který je v těchto případech dokonce Trestním řáden nařízen. Přesto někteří komentátoři, např. p. Fendrych v i na své poměry mimořádně odporném článku, interpretují nutnost dostat se kauzy před soud, jako boj o právní stát, apod.. Jako by právní stát měl jednostupňové tr. řízení, a to jen u soudu. POkud nejsou pořádné důkazy, nebo je soud či st. zást. přesvědčen, že se žádný trestný čin nestal, tak MUSÍ být v právním státě tr. stíhání zastaveno. Médiím navzdory. ČP šlechtí, že tento článek pojala nehystericky a střízlivě. 
0/0
23.12.2011 9:18
Foto

Mw 8346288632765

Vliv médií
Protože si to nikdo kvůli vlivu médií nedovolí zastavit - okamžitě by se strhl mediální lynč. Viz Kundra zásobovaný účelově informacemi z resortu justice (dle pravidla cui bono zřejmě od samého nejvyššího...?)
0/0
23.12.2011 8:10
Foto

Judr. Marek Kalina

A jaký je důkaz?
Jediný svědek řekne, že se vůbec nic nestalo, ale mašinérie jede vesele dál...
0/0
23.12.2011 6:53