Diskuse k článku

Kdo je kdo v CzechInvestu aneb Všichni Křížkovi pomocníci

ČESKÁ POZICE sestavila přehled lidí, s nimiž exšéfa CzechInvestu spojovalo více než pracovní nasazení ve státní agentuře.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Mkrizek

A dále
http://www.indoc.cz/czechinvest-manipuloval-pulmiliardovou-zakazku Tady je ovšem nutno přiznat, že Czechinvest v takových věcech nemá žádnou pravomoc a jedná výhradně na pokyn ministerstva průmyslu.
0/0
21.8.2012 14:27
Foto

Mkrizek

Missed
http://wayback.webarchiv.cz/wayback/20110629051755/http://www.czechinvest.org/odbor-legislativne-pravni
0/0
21.8.2012 14:16
Foto

Manboro

S křížkem po funuse
Je to hezký investigativní článek, ale zase s křížkem po funuse. Před několika dny jsem napsal příspěvek do diskuze, že tyto praktiky umisťování všeho schopných lidí do takto vysokých funkcí, je tvrdě plánovaný účel. To jakou má generální ředitel svou osobní historii přece lidi, kteří ho do funkce protlačili, moc dobře vědí. A jestli to neví, tak jsou to pitomci, kteří  na tak odpovědná místa nepatří. Ale tomu nevěřím. Nedovedu si představit, že soukromá firma si postaví do čela takovou štěnici bez detailního prověření co je to zač. Ale takto cíleně jsou obsazována všechna vrcholová místa. A co dělá naše všudipřítomná BIS a spol? Na člověka, který to trochu sleduje, jde hrůza, jak to mají všechno rozparcelované. 
0/0
21.8.2012 8:48
Foto

už dlouho, že ODS je nepostižitelná zločinecká organizace
které posluhuje prohnilá justice, která za desátky z natunelovaných miliard retušuje její zločiny. Čtěte šokující fakta: http://justicnimafie.cz/?cz_novinky,43 
0/0
21.8.2012 6:13