Diskuse k článku

Kdo inkasoval stamiliony ze státních garancí za staré úvěry?

ČESKÁ POZICE od ministerstva financí získala seznam subjektů, které inkasovaly stovky milionů, protože měly pohledávky garantované státem. 

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Gustafa 21.8.2013 12:55

Zkuste třeba (stylisticky

Zkuste třeba (stylisticky ponechávám strukturu provolání, která by Vám mohla býti blízká): Politici všech zemí, nekraďte a jděte už do p***le, ku**a! A když už zmiňujete "dardy" v činnosti ČKA, nezapomeňte na tu největší, IPB, která byla výsledkem činnosti ODS a ČSSD (opět). Jinak ano, mám svého šéfa a dostávám plat na základě splněných úkolů. Úplný kapitalistický pohůnek ;-P.
B. Holubec 21.8.2013 11:32

Tohhle motto se mně jeví velmi výstižné na tuto kauzu

Ale máte-li lepší, sem s ním, s vaším souhlasem si ho rád osvojím - tohle jsem také někde načerpal a protože něco tak trefného nejsem schopen vymyslet, používám ho, když myslím, že to je vhodné - autorství si ale nepřisvojuji. Překvapuje mě vaše konstatování o nějakém zadavateli - čtu to poprvé a věřte, že ve svých 65 letech tohle nemám opravdu zapotřebí - funguje-li to ve vaší věkové kategorii a na  této pozici, je mě vás líto. Jinak hezký den.P.S. Souhlasím, že opoziční smlouva byla    základem ekonomické a morální devastace naší společnosti. Ale  tyhle "dardy" byly vypuštěny na závěr činnosti ČKA, kdy se prodávaly individuálně nabízené a neprodané pohledávky v balících.
Gustafa 21.8.2013 9:58

Vážený bohumile, doporučuji

Vážený bohumile, doporučuji si u Vašeho zadavatele zaktualizovat motto, které tu již docela dlouho vykřikujete. Pro Vaši informaci, v "nejslavnějších" dobách ČKA, kdy tu vládla "pravolevá" opoziční smlouva, byli ve statutárních orgánech zastoupeni lidé nominovaní zejména ODS ale (bohumile, divte se) i ČSSD. Krásný slunečný den přeji.
B. Holubec 21.8.2013 6:43

Polistopadové vlády organizované nezodpovědnosti

30-ti miliardová díra do státního rozpočtu, kterou zaplatí daňoví poplatníci, ale přesto nikdo za nic nemůže, všichni "postupovali" podle zákonů, nic nebude vyšetřeno, nikdo nebude potrestán, ba ani na nikoho nebude ukázáno - to je ta "odpovědná" pravicová politika.Kdo tam seděl v dozorčí radě Konsolidační banky, poté Konsolidační agentury či naopak, a schvaloval takové nesmyslné prodeje?