Diskuse k článku

Kariéra soudce Sváčka z hlediska daňového poplatníka

Co vadí informovaným odpůrcům jmenování Jana Sváčka ústavním soudcem? Jeho komunistická minulost? To sotva. Musí jít o něco jiného.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Lojza Z Paseky

Chmm
Dovolím si pane Léko odporovat Vašemu konstatování, že „vztah Václava Klause ke komunistům je delší dobu nečitelný“.  Dle mého soudu, opak jest pravdou.  Pominu rodinné prostředí, jeho chování za normalizace. Pominu prognostický ústav.  Při zakládání ódées prohlásil (VK), že pokud bude do stanov přijato, že tzv. bývalí bolševíci mají zákaz členství, odmítá kandidovat na předsedu.  Jeho několiké prohlášení „nejsem antikomunista“. Pamatujeme Dybu, Kočárníka ... V rusku je pečenej vařenej, kámoš Putin, kámoš Medveděv ... Nejlepší prátelé srbští bolševíci ... Co je na tom prosím nejasného?Není sporu o tom, že statisíce různých ouřadů jsou neobolševíky, to však neznamená, že by měl přibýt nějaký další. Nemlich natolik inteligentní, že pojal káeščé za rodnou matku v červnu 1989, jako vysokoblahorodí v očekávání Sváček, z Klausovy vůle ústavní sudí. 
0/0
6.2.2012 15:48
Foto

Josef Matlas

Máte pravdu.
A znáte tohle o Klausovi?: http://3.bp.blogspot.com/_KLW9VaXfyxA/S8JInkEQK1I/AAAAAAAAANc/I5-8kaHo3RI/s1600/Vaclav+Klaus+pozvanka+na+veceri.jpgPan autor článku patrně také ne.Více zde:http://www.sinagl.cz/z-nasi-korespondence/zoi-k-rukam-prezidenta-ceske-republiky-vaclava-klause.html
0/0
6.2.2012 22:29