Diskuse k článku

Kandidovali za „uzdravovače“: obchodní partneři Šachtovců nebo člen SPOZ

Za nové hnutí UNP kandidovala řada lidí s pozoruhodnými obchodními vazbami, které končí u významných lobbistů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Maminka

Snad jen komunisté, společně s jinou čestnou stranou to vyčistí.
Každá nově vzniklá strana je s nějakým korupčníkem propojená.Pokud by se zestátnily nebo razantně převedly pod kontrolu státu klíčové podniky a obory, šlo by hodně špíny vymést.Ale to ukáží volby, jak dlouho se ještě Češi nechají okrádat.
0/0
10.9.2013 11:10
Foto

Furio

Obávám se, že legální cesta již možná není.
Ten okamžik se promeškal v době "kubiceho zprávy", kdy byla zpráva zveřejněna a posléze aktéry beze zbytku naplněna. Od té doby se stav násobně zhoršil a mafie skutečně prorostla až do referentských úrovní státní správy o manažerských postech ani nemluvě. Proto Drábek zavedl 13 platové třídy se smluvním platem a bez nutnosti splňovat vzdělání nebo praxi, aby vybraní spolehliví jedinci dosáhli na příjmy, o kterých by se jim v soukromém sektoru mohlo jen zdát!!! Také se díky této vymoženosti dá beztrestně tunelovat stát a korumpovat.
0/0
10.6.2013 16:01
Foto

Janh

Bylo by zajímavé vědět, jak
Bylo by zajímavé vědět, jak se tohoto moru zbavit. Nevolit ho nestačí, v případě potřeby si zastupitele koupí - viz Praha 5. A že by se zastavili u radnic městských částí? Existuje legální cesta, jak vyhnat mafii z veřejných institucí? 
0/0
10.6.2013 15:19