Diskuse k článku

Kancléř Mynář by si už měl hledat novou práci

Dlouhodobé odkládání pokusu o získání bezpečnostní prověrky dává prostor pro co nejvíce důkazů hovořících proti kladnému výsledku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Milota

Hloupý Mlynář
Pan Mlynář mnoho rozumu nepobral. Jinak by nemohl udělat takovou pitomost, jakou bylo odkopnutí Šloufa po triumfu v prezidentských volbách. Teď mu Vodník předvádí, že stále má velkou moc a Mlynářovi i Nejedlovi pěkně zatápí a velmi dobře se tím baví. Mlynář také nepochopil, že jeho hlavním úkolem, jako hradního kancléře, je rychle a elegantně žehlit průsery svého ožralého pána. Výsledkem jeho práce je to, že se Zeman stáhl na zámek a zde si patrně léčí natlučenou hubu usilovnou konzumací slivovice. Mimochodem, včera při posledním dílu Českého století jsem při scénách s ožralým Klémou (ale i s ožralým tátou dělníků, Tondou Zápotockých), tak nějak, ani nevím proč, na Miloše silně myslel. Řekl bych, že Vodník svou akci msty ještě neskončil a Mlynářovi lapeném nyní v pasti prověrky připraví ještě chvíle potupy. Alespoň se o svátcích budeme moci bavit nejen pohádkami.
0/0
25.11.2013 11:17
Foto

J11a18n 65K59u35l64i69h36r86a66c76h 9413932897616

S kým se asi v těchto dnech schází? Víme to?
Co ale víme o tom, s kým se bývalý "oblíbený Zemanův personalista" Šlouf v současnosti schází po savoyích? (V samotném Savoyi asi ne, tam byla ta horlivá a proaktivní obsluha kamer-slídilek.) A víme, jestli z těchto personalistických pohovorů náhodou, ale samozřejmě čistě a docela náhodou, nevzejde nový kancléř? Dokud není výběr u konce, můžeme se bavit hrou kočky s myší, ale pokud by zmíněné podezření bylo opodstatněné, nemáme se skutečně na co těšit.
0/0
25.11.2013 16:22