Diskuse k článku

K čemu tu vládu vlastně máme

Podnikatelé Babiš a Bernard měli studentům VŠE prezentovat své názory na vládní hospodářskou politiku. Prý ale dosud o žádné neslyšeli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Miláno Z Děčína

Zde je hlavní viník JUSTICE....
Nechte již toho!Když Vám někdo otevřeně řekne,že se cesty k PODVODU vždy najdou,tak by se měl ministr spravedlnosti rozkrájet,či-li,24 hodin denně s nejlepšími právníky pracovat na podkladech každého jednoho,sebemenšího zákona pro vládu a parlament,aby stávající paskvily zákonů byly života schopné,vysvětlení a účinnost jich byla na dlouhé období a jsme-li v té EU také rovněž jednotné!!!A,že se to třeba dělá je lež nad lež a dá se to nazvat " ZÁMĚR,aby to nefungovalo a vše v skoro ještě ČR se úplně položilo a byl konec státu"!!!!!
0/0
4.12.2012 18:23
Foto

Justice je hlavní viník
Pan Miláno z Děčína má pravdu. Na nepořádcích a nespravedlnosti u nás je vina justice, jinak řečeno tedy zákonodárství. Možná, že je to záměr někoho, skupin lidí, snad i další vyšší zájem.Řešením je reforma zákonodárství. Dovedu si představit její provedení. Toto řešení narazí na odpor celé armády právníků, advokátů, pro které je džungle zákonů základem jejich živobytí.Tento stav je dlouhodobý. Takže se dá s úspěchem předpokládat, že se takovéřešení neuskuteční, ke škodě státu i občanů.Podle mého názoru , stávající zákonodárství , nezajímá mravnost, ale jen důkary činů, jednání. Na pohnutky, příčiny činů, skutků, jinak  k mravnosti,  právo nepřihlíží.Proto k regulaci lidského egoizmu, který je motorem dynamických změn vztahů mezi lidmi, jinými slovy je příčinou všeho zla na Zemi, musí dojít. Jinak lidstvo ztratí vše co za 2000 let civilizací vybudovalo. Mírně řečeno !
0/0
21.12.2012 15:37