Diskuse k článku

Jiří David: Podivná Balvínova komise v Národní galerii

Ministr kultury v demisi nečekaně najmenoval novou komisi odborníků, která by se měla zabývat budoucností této umělecké instituce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

P92a31v92e93l 98M80i72c19h54a29l 9973385683

Jako příprava na privatizaci?
Nebo trénink na církevní?  Právě církev dosud málo obsazena věrnými a spolehlivými, třeba ji i z Hradu vyhnat, neb jeden si nenechá koukat do zelí, když na Hradě se odehrávají asijsko-evropské  ba světodějné věci. Oligarchové mají peněz dost, stát stojí za starou bačkoru, proč by galerie nemohla být součástí koncernu ? Ten by ušetřil za reklamu, navíc má občas nějakého zbytečného manažera, co by se na pracáku nudil. Když se to lidu zalíbí, bude to levně ba zadarmo, jak všechen lid rád, mohly by se připojit i lesy. Neb i les povznáší ducha. Bude Hrad státní, privátní, korporátní - jen aby ho Hopšpurk nereklamoval ? Jeden se na venkově nic nedozví. Jen zmizela po léči srnčata, pasou se jen staré, asi psi nových správců ještě neumí rozlišit, mezi kancem a kolouchy. To knížecí láje byla jinak cepovaná, snad časem.
0/0
18.11.2013 21:34
Foto

Lotrass

Pan Jiří David
by měl zajít ke gynekologovi na potvrzení faktu že je žena  ... "rozená drbna"Opravdu kam se na něj hrabou pouliční drbny....
0/0
18.11.2013 17:01
Foto

Kdyby byl ženská
dávno už by mu pan ministr koukal do výstřihu, jak on to činívá často a rád.A nevím, proč po něm chcete, aby rozepínal poklopec. Pokud upozorňuje na možné ba pravděpodobné střety zájmů, je to mnohem užitečnější.Ale rozumím tomu, že ti, kteří tyto zájmy mají, by ho raději viděli dělat něco jiného.
0/0
19.11.2013 11:04