Diskuse k článku

Je snad důvodem prodeje Štiřína pomoc kase TOP 09?

Jde o předem připravený scénář, protože odmítám prodej barokního zámku, vysvětluje důvod svého odvolání jeho bývalý ředitel Václav Hrubý.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

John Dear

TOP 09 je pakáž zlodějská, čest každému, kdo se jim postaví.
TOP 09 není zřejmě politickou stranou, naopak je to banda lumpů a zlodějů, kteří jen přemýšlejí, jak rozkrást zbytky státního majetku. A prodej zámku Štiřín je jen jedním z těchto příkladů. Další prachsprostá lumpárna je prodej Lobkowiczkého paláce němcům. Taky akce TOP 09 a opět nevýhodný prodej pro český stát ! Jak příznačné pro celou TOP 09 !Čest každému, kdo se neohroženě všem těmhle dacanům z TOP 09 postaví, proto pan ředitel Hrubý má mé velké sympatie.Asi to s námi a českým státem vůbec hodně špatně dopadne. V prezidentské volbě 40 % národa volilo stranu TOP 09, stranu zrádců a kolaborantů. Takže 40 % národa jsou vlastně lidé, kteří již zradili české národní zájmy. Co dodat ?
0/0
8.5.2013 14:51
Foto

Petr Hovorka Rozladěný Člověk

Stará písnička, bolavý paleček a ublížený chlapeček
Státní zámek není soukromým zámkem pana Hrubého a Ministerstvo zahraničí tu není od toho, aby ze státních peněz dotovalo pocit jeho naplnění a důležitosti. A o ničem jiném tyto stesky pana Hrubého nejsou. Berou mu hračku, je to pro něj jistě bolestivé, na Štiříně strávil 30 let, byl u jeho oprav, lobboval za peníze na ně, zažil vládu Kavana a vydírání Šloufova poskoka Srby, neprovedl žádnou lumpárnu, nicméně i on používá zástupné důvody při své argumentaci. Pochybuji o tom, že jeho motivací je ona deklarovaná ochrana státního majetku :-), to by byl kluk slyšet v jiných případech a ne jen v tom, ve kterém jde o jeho ředitelskou sesličku. 
0/0
7.5.2013 23:13
Foto

Ředitel příspěvkovky zastupuje zájmy zřizovatele - jinak nemá
ve své funci co pohledávat.Pan Hrubý je sice vizuálně sympatický - jako ředitel však, díky přerostlému napoleonskému komplexu, selhal.A autorka by si měla přečíst tu část zákona, z níž vyplývá, že zřizovatel může příspěvkovku dle libosti zrušit a s jejím majetkem naložit rovněž dle libosti (samozřejmě v právním rámci a s péčí řádného hospodáře).
0/0
7.5.2013 20:59