Diskuse k článku

Je olympiáda v Soči na „gay“ paškále kvůli azylu pro Snowdena?

Ruský zátah na „homosexuální propagandu“ dává Západu diplomatický klacek proti Kremlu jako na zavolanou. Byl to Putinův záměr?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Stuchlej

"ideologie homosexualizmu"?
Hezký den.Trochu jsem si pročítal tuto diskusi a nerazil jsem na zajímavý pojem: "ideologie homosexualizmu" - zkusím se tedy vyjádřit.Nepřipadá mi, že by homosexuálové zastávali nějakou ideologii jako skupina. Najdou se ale takoví, kteří mají potřebu neustále poukazovat na svou odlišnou sexuální orientaci (slovo odlišnou jsem použil záměrně), jako kdyby se jednalo o teenagery, kteří si vybrali svůj styl a mají neustálou potřebu ho prezentovat - ema si hrajou s žiletkama, pankáči chodí v opancéřovaném oblečení apod. Bohužel někteří homosexuálové, mají potřeby pořádat pochody v zemích, kde jim jejich práva nikdo neupírá, v zemi která je tolerantní - ano narážím na ČR. PROČ to sakra dělají? Mě osobně nezajímá co dělají v posteli. Takovými akcemi si jen koledují o to, aby společnost změnila svůj přístup. Nehledě na to, že vytváří ve společnosti předsudky sami proti sobě, protože jakýkoliv jejich projev (viz Rusko) je brán zase jako nějaká stupidní akce na podporu homoPR.  A ano, v zásadě se může zdát, že homosexuálové skutečně mají nějakou ideologii, ale řekl bych, že je to jen iluze, kterou sami vytváří tím, že jakékoliv kritiky vzhledem k sobě označí za homofobní chudáčky. "Nojo ty si kecej co chceš, chudáčku." I kdyby mě někdo chtěl nařknout z toho, že jsem nějaký "homofobní chudáček", pomohu si citací z amerického satirického seriálu: "to, že musíte něco tolerovat neznamená, že s tím musíte souhlasit... ...tolerovat znamená snášet to... ...ale i tak vás to může s*** krucinál fagot!"Já osobně z homosexuality nejsem nadšený, stejně jako nejsem nadšený z necionálních-socialistů, chřipky, lidí co poslouchají One Direction a dalších věcí - dokonce mohu veřejně projevit svůj nesouhlas, aniž by ze mě někdo nělal méněcenného! O což se značná část homo-aktivistů pokouší. Proto chápu, že někdo mohl dojít k závěru, že zastávávají "homosexualní ideologii".
0/0
20.8.2013 22:28
Foto

Ctirad Bednář

Co myslíte, existuje ideologie multi-kulti,
kterou na nás masmédia denně chrlí a která je základnou pro bruselské úředníky prosazující směrnice podporující postupné zaplavení Evropy přílivem imigrantů, nebo to je jen "hnutí imigrantských teenagerů", které prosadilo v Anglii a v Německu vládní nařízení, že v ilustracích školních učebnic nesmí být obrázek, na kterém by byly jen bílé děti? „Ideologie homosexualismu“ je zkrátka jen jednou z částí “ ideologie politické korektnosti“, která nahradila dřívější zastaralý, a proto směšný marxismus-lenismus. Ostatně tvůrci a prosazovatelé „ideologie politické korektnosti“ jsou opět, jaká náhodička, marxisté.
0/0
21.8.2013 10:18
Foto

Černoušek

hmm
Dobře, dejte sem tedy link na směrnice podporující postupné zaplavení Evropy přílivem imigrantů ať si to přečteme :D "ideologie politické korektnosti“, která nahradila dřívější zastaralý, a proto směšný marxismus-lenismus."Politická korektnost tam, kde překračuje běžné a tradiční slušné chování, je jen úzkostný tik zbabělých osob. Slušné chování je ale potřeba... Zase ti zlí marxisté? Předpokládám, že mohou podle Vás za všechno, od hospodářské krize přes drzé sousedovic děti až po deštivé počasí.  
0/0
21.8.2013 11:25
Foto

Ctirad Bednář

Hlupák potřebuje link,
myslíci vidí, co se děje a ví, kdo nás řídí.
0/0
21.8.2013 12:46
Foto

Černoušek

Promiňte!
Bohužel jsem z toho druhu hlupáků, který - narozdíl od vás - nenosí kompletní texty směrnic a nařízení v hlavě. Protože jsem o Vámi popsané směrnici nikdy neslyšel, prosím o bližší informace. Link mít nemusím, postačí mi, když sem z hlavy napíšete její číslo. Snad nežádám tak moc...
0/0
21.8.2013 17:15
Foto

Ctirad Bednář

Přečtěte si mou větu výše ještě několikrát,
třeba ji pochopíte.
0/0
21.8.2013 23:21
Foto

Černoušek

ad politická korektnost
 konečně, kdo žil v normalizačním ČSSR, ví o tom úzkostném politickém tiku svoje. Česky má ten jev název trochu jadrný (p.......t), zkrátka angličtina nedosahuje výrazových kvalit češtiny.
0/0
21.8.2013 17:24
Foto

Černoušek

...
 I Vám hezký den."mají potřeby pořádat pochody v zemích, kde jim jejich práva nikdo neupírá, v zemi která je tolerantní - ano narážím na ČR."1) Prague Pride jistě není akce všech českých gayů a lesbiček, kterou si tato skupina někde odhlasovala. Tato akce vyjadřuje jen názory jejích pořadatelů = konkrétních osob. I když se veřejně vyslovují k obecným tématům. 2) Opravdu je ČR tak "tolerantní"? Podle toho, s kým ji srovnáte. Může te ji srovnávat např. s Nizozemím, Španělskem, Slovenskem a Polskem nebo Ruskem nebo se Saúdskou Arábií, pokaždé Vám vyjde něco jiného. Koneckonců, opravdu je "tolerance" to, o co LGBT osoby usilují? Řekl bych spíš, že usilují o to, aby měli stejná práva a aby si jich nikdo nevšímal (v negativním i pozitivním smyslu), ne aby byli okázale a blahosklonně tolerovaní. Viz i smysl jaký pojem tolerance měl např. v Tolerančním patentu Josefa II. Ten rozhodně neznamenal náboženskou rovnost. Chápu, že může být obtížné rozumět, "co ti gayové pořád ještě chtějí", zvlášť při hloupé a zkratkovité medializaci těch věcí. Zkuste zapojit empatii a představit si svůj život, v jejich kůži, nebo, jak by řekl Angličan, v jejich botách.
0/0
21.8.2013 11:17
Foto

P98a60v84e62l 82Š76i23m67e30k

Zajímavé je, jak jsem se
Zajímavé je, jak jsem se nedávno dočetl, že v české Wikipedii je homosexualita nejkontroverznějším tématem mezi encyklopedisty. Žádná jiná země nemá toto téma na prvním místě v intenzitě debaty. Vypadá to, že jsme přesně na hranici - na západ od nás homosexualita nikoho nezajímá (proč se hádat - je to dávno vyřešená věc) a na východ od nás také nikoho nezajímá (proč se hádat - je to hřích a svinstvo). 
0/0
21.8.2013 12:06
Foto

Stuchlej

Odpověď
Nebudu se vyjadřvat ke spoustě věcí, protože na ty odpovídám níže.2) Kolik... ne pogromů budiž... ale protestů proti homosexuálům jste zažil na území ČR? Já si nepamatuju mimo PP ani jeden. Tolerance znamená něco snášet, nejedná se o žádný srovnávací operátor. Nechci se pouštět do nějaké debaty na téma, co všechno můžou a nemůžou. Doporučím vám ale jednu Masarykovu debatu, kde se debatuje o možnosti (nikoliv právu) homosexuálů na adopci dětí.  
0/0
22.8.2013 11:31