Diskuse k článku

Je Nečas Marťan? Jeho zdůvodnění, proč zůstal v politice, tomu napovídá.

Expremiér v rozhovoru pro časopis Týden kritizoval tři místopředsedy ODS za blbnutí, protože chtěli jednat o předčasném kongresu strany.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Vydra11

Nečas jasně řekl, že na konci
Nečas jasně řekl, že na konci léta oznámí odchod a dokončí svůj mandát. Tedy bude mít skoro rok (?) na to aby dokončil a udělal to, co v článku slouží jako argument pro to, že lže? :) Možná se ukáže, že byl špatnej premiér nebo dokonce lhář, ale jestli tenhle článek patří k těm zásadnějsím argumentům, tak je minimálně svatej :)
0/0
24.7.2013 14:13
Foto

H94e65l79e12n25a 70Š83i84n24d36e48l47o44v31á 2378440424214

po přečtení
rozhovoru v Týdnu na mě padla deprese, tenhle ubožák vedl tento stát. Po posledních volbách jsem mu věřila. Opravdu věřila, že se bude snažit jak nejlépe bude umět pomoci k tomu aby lidé mohli věřit ve stát a lidi, kteří jej vedou. Je to hnus hnus, hnus. Všechny takové idioty nenávidím, protože mi berou mé základní občanské právo volit. Do ruda se rozpálím v okamžiku, kdy naši "politici" vysloví souvětí "volič to spočítá u voleb". Co spočítá, když nám strany předhazují stále stejné eskamotéry, kteří jsou bytostně přesvědčeni, že jejich pozice slouží k beztrestnému obohacování z daní ovčanů. 
0/0
23.7.2013 15:26
Foto

Prozření až po 22 letech ... :-(
Vážená paní, "deprese" na mě padá z lidí, jako jste Vy. Jak jste mohla po 22 letech působení ODS vůbec komukoliv, kdo v této straně působil déle než rok na nějaké významné pozici, VĚŘIT??? Ne, že by každý člen té strany byl rovnou křivák, ale ten, kdo v téhle straně zastává nebo zastával nějakou významnější roli, tak NUTNĚ musel "přikrývat" svinstva, která se v souvislosti s ní děla od počátku. Táta Klaus vložil do základů této strany touhu po moci za každou cenu (protože "klamání rozhodčího patří ke hře") a přesvědčení, že ten, kdo nemá dostatečně ostré loky a patřičný díl bezohlednosti, musí být po zásluze outsiderem v novém českém kapitalismu.A to, že v posledních volbách voliči vyhnali z Poslanecké sněmovny právě ty dvě jediné strany, které přece jen určitou úroveň poctivosti neztratily - tedy zelené a lidovce - a nasadili místo nich Kalouskovy asociály a Bártovu agenturu, jen ukazuje, jak zoufalý stav politické negramotnosti u nás bují. Takže v tom zdaleka nejste sama ....
0/0
23.7.2013 23:34
Foto

Irinek

Nečas
Ten pán si může podat ruku s jistým Paroubkem. Ten taky začal náhle  fňukat a dosud s tím nepřestal. A, stejně jako on, zmizí v propadlišti.
0/0
23.7.2013 9:08
Foto

J81a17n 84Š76e19b32e65k 1238264895978

*
Nechte Paroubka na pokoji. Srovnáváte nesrovnatelné. Paroubek čestně odstoupil po vyhraných volbách, zatímco Nečas se držel koryta do poslední chvíle po skandálu s konkubínou která v podstatě ovládala chod státu.
0/0
24.7.2013 6:39
Foto

Tonda Iblea

Marťan?
Spíš vůl to je.A lhář.Lhal, lže a bude lhát.V březnu vykládal novinářům, že za jeho rozvodem není jiná ženská.Pěkně jej popsala advokátka Samková v PL.Podle advokátky Kláry Samkové by měly být veškeré právní akty expremiéra zpětně přezkoumány pro blbost.Já mám názor, že nezkoumat a direkt superabitrovat pro blbost. Celých 10 let dělá to, co mu přikáže Nagyová, ona ho dokopala za podpory Rittiga na post předsedy ODS a premiéra. Daniel Kaiser, komentátor Lidových novin napsal: Nečasovou  velkou slabinou byla, samozřejmě, Jana Nagyová, nesmírně  ambiciozní a panovačná žena. To, že s ní má poměr, se v ODS vědělo od začátku. Na jednom víkendovém soustředění strany, někdy v roce 2003,si ho tato nižší stranická funkcionářka ze západních Čech před zraky všech odvedla přímo na svůj pokoj .
0/0
22.7.2013 21:00
Foto

Svaty

Hafík Pééťa
Ono je to trošku širší, ale v zásadě s Vámi souhlasím. V jednom z rozhovorů v parlamentních listech potvrdil vyšetřovatel, že Nagyová byla vzhledem ke svým dominantním sexuálním praktikám určitou hrozbou i pro zasahující policisty.Napovídala by tomu i hysterie Nečase po tom, co mu jeho dominu zatkli a byla ve vazbě. Je více než pravděpodobné, že Nagyová Nečase ovládala a využívala pro účely kmotra Rittiga. Nebylo to obráceně, jak tvrdil hafík Pééťa. Je bizardní, že naším premiérem byl člověk, který se nechal mlátit bičíkem od Nagyové a ovládat od kmotra Rittiga.  Jak hluboko budeme muset ještě klesnout? 
0/0
23.7.2013 6:16
Foto

Bichat

Rekviem za Petra Nečase
Jsem přesvědčený levičák, člen ČSSD. A jako takový do mrtvol nekopu. - Myslím, že úplně všichni aktéři i celonárodní publikum vědí, jaká megatrapnost se tu odehrává. Štiplavější poznámky jsou zbytečné, Tolja jich uslyší ještě dost a dost...Bývaly časy, kdy jsem si Nečase vážil. Topolánek se mi hnusil k zvracení, ale Nečase jsem respektoval. Býval to vynikající rétor a velmi chytrý člověk. Asi tak před 12-15 lety. Někdo, kdo zjevně věřil v ideologii, se kterou já nesouhlasím a uměl jí velmi přesvědčivě prezentovat. Také to byl velmi šikovný náměstek ministra obrany. Jeho premiérování jsem si nikdy nepřál, ale vnímal jsem ho jako gentlemana a jako inspirativního soupeře sociálních demokratů.Můj respekt ztratil tehdy, kdy začínalo být jasné, že lže a že to dobře ví. V politice často sliboval a prosazoval věci, o kterých při své inteligenci dobře věděl, že to jsou lži a že to jsou věci problematické. To, jak kynul, blednul a jak se stával čím dál méně úctyhodnou a čím dál bezradnější a směšnější osobností - to byl jeho trest za všechny, jejichž sociální situaci zkomplikoval. Trest za všechny pokryté kmotry a všechny odklony a hanebné kompromisy. To, že spojil svůj osud s tak zlým a panovačným člověkem, jakým je Jana Nagyová, je jeho vůbec nejtěžší trest. Z příběhu tohoto nadějného politika mrazí.
0/0
22.7.2013 20:25
Foto

Je radost si občas přečíst něco lidského
Debaty na internetu neoplývají zpravidla příliš vysokou mírou korektnosti. O to milejší je, když člověk narazí na příspěvek, za kterým je vidět ještě lidskost.Petr Nečas je skutečně tragickým příkladem toho, jak politika postavená na špatných základech (Klausovy víry v neviditelnou ruku trhu jako jediného léku, který lze oprávněně ordinovat) semele i lidi, kteří chtěli být dobří.„To, jak kynul, blednul a jak se stával čím dál méně úctyhodnou a čím dál bezradnější a směšnější osobností - to byl jeho trest za všechny, jejichž sociální situaci zkomplikoval. Trest za všechny pokryté kmotry a všechny odklony a hanebné kompromisy. To, že spojil svůj osud s tak zlým a panovačným člověkem, jakým je Jana Nagyová, je jeho vůbec nejtěžší trest. Z příběhu tohoto nadějného politika mrazí.“Naprosto přesné.
0/0
23.7.2013 23:20