Diskuse k článku

Je Nečas Marťan? Jeho zdůvodnění, proč zůstal v politice, tomu napovídá.

Expremiér v rozhovoru pro časopis Týden kritizoval tři místopředsedy ODS za blbnutí, protože chtěli jednat o předčasném kongresu strany.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Tonda Iblea

Marťan?
Spíš vůl to je.A lhář.Lhal, lže a bude lhát.V březnu vykládal novinářům, že za jeho rozvodem není jiná ženská.Pěkně jej popsala advokátka Samková v PL.Podle advokátky Kláry Samkové by měly být veškeré právní akty expremiéra zpětně přezkoumány pro blbost.Já mám názor, že nezkoumat a direkt superabitrovat pro blbost. Celých 10 let dělá to, co mu přikáže Nagyová, ona ho dokopala za podpory Rittiga na post předsedy ODS a premiéra. Daniel Kaiser, komentátor Lidových novin napsal: Nečasovou  velkou slabinou byla, samozřejmě, Jana Nagyová, nesmírně  ambiciozní a panovačná žena. To, že s ní má poměr, se v ODS vědělo od začátku. Na jednom víkendovém soustředění strany, někdy v roce 2003,si ho tato nižší stranická funkcionářka ze západních Čech před zraky všech odvedla přímo na svůj pokoj .
0/0
22.7.2013 21:00
Foto

Svaty

Hafík Pééťa
Ono je to trošku širší, ale v zásadě s Vámi souhlasím. V jednom z rozhovorů v parlamentních listech potvrdil vyšetřovatel, že Nagyová byla vzhledem ke svým dominantním sexuálním praktikám určitou hrozbou i pro zasahující policisty.Napovídala by tomu i hysterie Nečase po tom, co mu jeho dominu zatkli a byla ve vazbě. Je více než pravděpodobné, že Nagyová Nečase ovládala a využívala pro účely kmotra Rittiga. Nebylo to obráceně, jak tvrdil hafík Pééťa. Je bizardní, že naším premiérem byl člověk, který se nechal mlátit bičíkem od Nagyové a ovládat od kmotra Rittiga.  Jak hluboko budeme muset ještě klesnout? 
0/0
23.7.2013 6:16