Diskuse k článku

Jan Zahradil: Už si nemůžeme dovolit další Janoušky

„Členové ODS mnohde dali najevo, že toho mají dost, že nehodlají platit účty za někoho, s kým u stolu neseděli a nehodovali.“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Harmáček 5.10.2013 0:56

.

.
M. Harmáček 5.10.2013 0:03

Pan Janoušek

zatím nepřišel ani o řidičský průkaz, natož pak o členský průkaz ODS. Jak tedy  máme ODS věřit?
P. Michal 29.9.2013 0:17

...ouška se objeví vždy, pokud styl postoje směr cíle jsou jaké

jsou. Je to systémový produkt. Pokud nejde o stát, o lidi a jejich prospěch, pokud se jedou jen kšefty, nelze to udržet na morální rovině natož zákonné. Obchodník je nezbytný a obchod je v pořádku, nelze si ale koupit finančák, dotace, amnestii.. pokud se to stane jedinci, je to porucha osobnosti border line, u nás ale spíše přednost a popularita obdiv a závist. Sociální patologie jako obdiv publika, jen za pokleslé celebrity, zločince ve sportu,  se vsadí politický hadrák.  Ovšemže revoluce, pokrok, jak si to všechen lid vysnil. Marketing manipuluje volby měrou nebývalou, proč pozitivní hlasy? Stačí pumpovat vztek a nastrčit voličovi volbu jako výsměch, pomstu. V tom sportovním zdivočení voliče ani nenapadne, že to není na týden. A potom to vyřešíme autoritou, geneticky lihem a tabákem modifikovaný mozek je tou cestou. To je jasné žactvu, jak může mít strana slepou skvrnu velikosti formanské plachty? Lze podat ruku p. Rittigovi? Asi ne, i kdyby vlastnil Koňský trh i s pomníkem.
Pantaleon 28.9.2013 7:00

Zahradil, podobně jako

Zahradil, podobně jako Němcová, je pro mě příklad důstojného kladeče věnců, který je rád, že ceremoniál proběhne důstojně. Při odchodu pak kopne do Romana Janouška, který se plazí na zemi. Roman totiž už neni jejich, od Romana se důsledně odstřihávají, neboť s ním už není možné dosáhnout patřičné důstojnosti. ODS ale nebyl jen Janoušek a dalších pět, šest jmen. S ODS se kradlo 20 let a ta strana pro to budovala infrastrukturu. Zahradil a Němcová mají jedinou šanci, důsledně zaříznout každého, kdo by v zaběhlých kolejích chtěl pokračovat, ikdyby přitom měli ztratit důstojnost. 
Sseremeto 26.9.2013 21:43

omlouvám se,

ale článek jsem ani nedočetl celý. Zrušil bych Europarlament, všechny vyžírky z Bruselu, nesouhlasím s tím, aby byl nějaký euro prezident, dle mého názoru se jedná o další trafiky, sakra dobře placené z našich peněz, pro lidi, kteří se nechytli doma a byli, jako "nejlepší" vysláni do Bruselu. Domnívám se, že Špidla je jeden ze vzorků těchto trafikantů, tak, jak je berou v celé Evropě. Jako opodstatněnost mého tako radikálního postoje bych zde mohl uvést spoustu nařízení, která EU pralament schválil a my všichni z toho máme těžkou hlavu, protože se nám to nelíbí. Ale co s tím ufěláme? Stejné *ovno, jako s našim senátem, protože, i když nepůjdeme k volbám, protože to nechceme, tak  se tam stejně ty krysy dostanou.   
Irinek 25.9.2013 16:34

Včera jsem se upřímně zasmál

a dnes se směji podruhé. A to v souvislosti s povídánkou páně Zahradila v kontrastu s vyjádřením paní Němcové, kohopak to ODS chystá za ministry a čeho by ti ministři měli být.Opravdu samé nové tváře a skutečně vysoké odbornosti. Na příklad pan Kuba (lékař-anesteziolog) by byl prý vynikajícím ministrem financí a pan Pospíšil (právník) by se stal stejně vynikajícím ministrem kultury, neb se zajímá o kulturní dějiny. Osobně si myslím, že paní Němcová (absolventka SZŠ, jinač v knihkupectví) by byla zcela jistě nejlepší ministriní zdravotnictví.
Svaty 25.9.2013 14:30

Podle toho jak velký výprsk

Podle toho jak velký výprsk dostane ODS, tak se budou mít na pozoru ostatní strany včetně ČSSD. Pokud se ODS nedostane do parlamentu bude to historický úspěch a velká lekce pro naše politiky. A Klausovo dítě půjde do kopru i s ním.
Error403 25.9.2013 10:54

Pan Zahradil se plete

ODS ztrácí voliče, protože z její pravicové politiky se stala servilní středová až levicová. Kmotři jsou jen třešnička na dortu.
Svaty 25.9.2013 14:27

Když jste zloděj, je jedno

Když jste zloděj, je jedno jakou rukou kradete, jestli pravou nebo levou. Jste stále zloděj.
Kraldavid 25.9.2013 9:50

ODS

Vy už si nemůžete dovolit vůbec nic. Prerefence těsně nad 5 %!!! :)) Doufám, že vyhraje ČSSD  a sestaví silnou levicovou vládu. Hašek ministrem!
Monokl 25.9.2013 10:40

Proč Hašek jenom ministrem?

Proč ne rovnou premiérem. Našlápnuto na to má. A u presidenta republiky, který premiéra jmenuje, zapsán dokonce velmi dobře.  Akorát co s tou lapálií s prestižním doktorátem ze Sládkovičova. No ale co, ten druhý má sice práva z Brna, ale nemá doktorát a navíc je to prokázaný defraudant poslaneckých náhrad. To si holt člověk nevybere.
Svaty 25.9.2013 7:05

Pohádka

Očistný proces ODS je opravdu jen pohádka, pohádka o Dlouhém Kubovi, Rittigově Bendlovi, Don Pablovi, Jurečkově Pospíšilovi i Zahradilovi (ikdyž ten se zvládl uklidit do Europarlamentu). Pochopitelně jde panu Zahradilovi o to, aby se na další období do Europarlamentu dostal, což není zcel jisté. Všichni doteď z toho koláče jedli, bylo na rozmarný život, drahé kampaně. Díky komu? Janouškům, Dlouhým, Rittigům, kteří kradli ze státního a drobky posílali straně, členům, ovečkám, loutkám, aby se mohlo hrát divadlo dál, aby bylo na špičaté boty a hezké SPZky. Očista ODS by musela začít zeshora a ta je daleko. Zatím ještě nevědí, co opravdu udělali špatně a co by měli dělat.
Uplnej Vypatlanec 25.9.2013 6:19

no ja doufam, ze prijde i doba

kdy i lidi tady reknou, ze nebou platit za dluhy nekoho, s kym nesedeli u stolu, a slovy Marecka Bendiku "co bylo ukradeno, musi byt navraceno"